Prewencja przede wszystkim – po raz kolejny spotkaliśmy się z naszymi klientami w Centrum Sobiesław Zasada Bednary. Już drugi raz postaraliśmy się o to, aby uświadomić naszych klientów jak niepozorne nawyki za kierownicą mogą negatywnie wpłynąć na nasze zachowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia na drodze.
W szkoleniu udział wzięli Klienci Fraikin oraz przedstawiciele firmy z działów: Serwisu, Handlowego oraz Marketingu. W środę 13 września, Sławomir Dudziak, Dyrektor Handlowy, powitał Wszystkich i przybliżył krótko wszystkim przybyłym pełną ofertę Fraikin, zwracając szczególną uwagę na usługi prewencyjne i serwisowe w ramach kontraktów długoterminowych.

Następnym punktem programu było szkolenie teoretyczne mające na celu przygotowanie wszystkich do praktycznych aktywności. Wykwalifikowani instruktorzy, a jednocześnie utytułowani kierowcy rajdowi z Sobiesław Zasada Centrum zajęli się zaproszonymi gośćmi z najwyższą starannością. Rozpoczynając od bardzo ważnej, jednak często bagatelizowanej kwestii pozycji za kierownicą na omijaniu przeszkody i sztuce hamowania w trudnych sytuacjach na drodze, kończąc. Podczas zajęć był również czas na zabawę, wykorzystując umiejętności zdobyte w ciągu całego dnia, uczestnicy mieli pokonać przeszkody na czas.

Cały dzień intensywnych zajęć torze w Poznaniu dał się we znaki każdemu uczestnikowi. Po krótkim wypoczynku przyszedł czas na uroczystą kolację, w której udział wzięli również przedstawiciele współpracujących z nami koncernów. Na koniec głos zabrały przedstawicielki Willis Towers Watson. Panie Jolanta Dzięcioł oraz Katarzyna Jaworowska wyczerpująco opowiedziały gościom o tym jak ważna jest bezpieczna jazda na drodze oraz w jakim kierunku zmierza rynek ubezpieczeń w Polsce i Europie i dlaczego prewencja jest coraz ważniejsza dla kierowców.

Pamiętajmy o tym, że tego typu spotkania prowadzą do bezpieczeństwa na drodze, nie tylko naszego, ale wszystkich uczestników ruchu. Jest to niezwykle ważne dla kierowców, właścicieli aut oraz Państwa przedsiębiorstw. Już dziś mogę obiecać Państwu, że w najbliższym czasie spotkamy się tutaj ponownie. – na zakończenie dodał Sławomir Dudziak, Dyrektor Handlowy Fraikin Polska Sp. z o. o.

PARTNERZY AKADEMII BEZPIECZNEJ JAZDY FRAIKIN

 

Z prawej strony przedstawiamy zdjęcia z wydarzenia.

EP.