Lipiec. Środkowa Europa. Polska. Zapotrzebowanie na chłodne napoje i lody rośnie wprost proporcjonalnie do temperatury zewnętrznej. Każdy dostawca trudzący się przewozami chłodniczymi stara się teraz przyjmować jak najwięcej zleceń. Mógłby jeszcze więcej, jednak to wiąże się z zakupem kolejnego pojazdu, który po sezonie nie będzie mu już potrzebny. Tutaj kończy się historia, po to żeby za rok ponownie zatoczyć koło.

Nowoczesne rozwiązanie, które stało się alternatywą dla bardzo medialnego leasingu to wynajem pojazdów. Ta usługa daje każdemu przedsiębiorcy ogromną swobodę w zakresie czasu wynajmu, co gwarantuje każdorazowy zwrot z inwestycji.

Wynajem krótko i średnioterminowy to nic innego jak możliwość realizowania zamówień od wielu kontrahentów w określonym przez siebie czasie. Klasyczny leasing, to zawieranie wielu osobnych i skomplikowanych umów, co prowadzi do ostatecznego wykupu pojazdu, który może okazać się dla nas zbędnym. Wynajem pojazdów to również całkowite skreślenie wizyt w urzędach, bankach oraz serwisach samochodowych. Pełna procedura wynajmu może być zrealizowana w bardzo krótkim czasie. Flota Frakin to ponad 800 pojazdów w 16 dogodnie zlokalizowanych oddziałach na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajduje się wiele konfiguracji, m.in. małe furgony, furgony z agregatami, podwozia 3,5t z zabudowami kontenerowymi oraz firankami, a także chłodnie z agregatami.

Procedury związane z rozpoczęciem wynajmu krótko i średnioterminowego są bardzo proste. Klient w każdej chwili może wymienić pojazd, rozwiązać umowę lub zmienić okres jej trwania. Podczas doboru odpowiedniego pojazdu oraz usług dodatkowych pomoże wykwalifikowana kadra Koordynatorów ds. Wynajmu.

„Frakin posiada poparte sukcesami, przeszło 70-letnie doświadczenie w zakresie wynajmu krótko i średnioterminowego w Europie. Wieloletnia wymiana spostrzeżeń na międzynarodowej płaszczyźnie Grupy Fraikin sprawiła, że postanowiliśmy stworzyć jak najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku! Wiemy to, że jedna branża potrafi być interpretowana na wiele różnych sposobów, dzięki temu powstają innowacyjne rozwiązania dopasowane do wymagań każdego przypadku klienta. Uczyniło to naszą ofertę bardziej elastyczną i modułową, dlatego często powtarzamy, że nasze rozwiązania szyjemy na miarę” – dodaje Przemysław Nowicki, Regional Rental Manager Fraikin Polska.

Warto wiedzieć! Jeżeli to Twój pierwszy wynajem pojazdu od Fraikin czeka na Ciebie rabat w postaci -20%. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie internetowej >> rabat.fraikin.pl, a nasz Koordynator ds. Wynajmu stworzy dla Ciebie idealną ofertę.