28 września w Paryżu z inicjatywy Fraikin odbyła się kolejna Gala Dostawców. Jest to cykl spotkań mający na celu zwieńczenie i podsumowanie współpracy z partnerami w zakresie dostaw do naszej Grupy.

Polityka Fraikin podtrzymuje tendencję bycia największym międzynarodowym klientem w swojej dziedzinie. Podczas wyboru produktów i usług kierujemy się przede wszystkim jakością, która jest najważniejszym segmentem w relacjach z klientem ostatecznym. Stawiamy tylko na najlepszych i właśnie dlatego postanowiliśmy okazać naszym kontrahentom wyrazy uznania.

Na Galę Dostawców zaproszonych zostało ok. 100 firm z wielu sektorów biznesu automotive. Tak rozbudowana struktura Grupy Fraikin potrzebuje zoptymalizowanej ilości dostawców, działających na arenie międzynarodowej. Rozwiązania które oferują rozciągają się w zakresie typów i marek pojazdów, telematyki, usług finansowych, agregatów chłodniczych, wind, części zamiennych oraz zaopatrzenia serwisów.

Spotkanie otworzył CEO Fraikin Group Pierre-Louis Colin, po kolei wypowiadali się członkowie Komitetu Wykonawczego Grupy, następnie głos zajął Philippe Cuoc – Dyrektor ds. Zakupów Grupy, podkreślając ogromną wagę współpracy z dostawcami. Po przywitaniu gości członkowie Komitetu Wykonawczego Grupy przystąpili do wręczania nagród dla zaproszonych gości. Tym razem postanowiliśmy wyróżnić dostawców w kategoriach: Business Development, Innovation, Sustainability, International Development oraz Operational Excellence. Nagrodę dla Renault Trucks w kategorii International Development wręczył Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Fraikin Polska i Regionu CEE.

„Kolejny raz spotkaliśmy się w gronie ważnych dla Grupy partnerów biznesowych. To cenna okazja do podsumowania współpracy i nakreślenia dalszej ścieżki wspólnego rozwoju. Dostawcy są bardzo ważnym elementem w dźwigni wolumenowej Fraikin, dbamy o to aby oferowana przez nas usługa była możliwie najwyższej jakości dlatego stawiamy wyłącznie na najlepszych i międzynarodowych dostawców.” – dodaje Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Fraikin Polska i Regionu CEE.

Z prawej strony przedstawiamy zdjęcia z wydarzenia.