Wydarzenie Fleet Market, to okazja do wymiany doświadczeń zdobytych w dziedzinie zakupów flotowych, zarządzania, serwisu, ubezpieczeń i nie tylko. W dobie wielozadaniowości wybór najlepszej oferty dla każdego Fleet Managera nie jest sprawą prostą. Fraikin wychodzi naprzeciw i stawia czoło każdemu wyzwaniu, dlatego w tym roku postanowiliśmy współtworzyć to przedsięwzięcie oraz poznać potrzeby każdego klienta. Podsumowując: miło nam będzie spotkać się z Państwem podczas Fleet Market 2017.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market to wydarzenie, które skupia ok. 7500 osób związanych z branżą motoryzacyjną z całej Polski. Spotkanie to gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji. Odbywają się tam premiery motoryzacyjne, przedstawiane są oferty finansowe i leasingowe. Wiele firm prezentuje całkiem nowe produkty i rozwiązania dla biznesu.

W tym roku idealnym dopełnieniem całego wydarzenia będzie obecność Fraikin, czyli europejskiego lidera w zakresie wynajmu pojazdów dostawczych, ciężarowych i chłodniczych. Nasza obecność na targach ma na celu zorientowanie potencjalnego klienta na korzyści wynikające z wynajmu pojazdów do floty. To efektywność ekonomiczna, która składa się przede wszystkim z oszczędności czasu.

Wobec powyższego już teraz zapraszamy Państwa na spotkanie z ekspertami Fraikin przy stoisku nr 8 w hali nr 1. Podczas wydarzenia, przy dobrej kawie, przybliżymy Państwu technikę działalności naszej firmy w odniesieniu do Państwa korzyści oraz zainspirujemy do współpracy na wielu płaszczyznach, takich jak: wynajem długo, krótko i średnioterminowy oraz zarządzanie flotą. Nie zabraknie także atrakcji, przygotowaliśmy loterię wizytówkową, w której nagrodą jest bezpłatny przegląd techniczny wykonany przez naszego inspektora na terenie Państwa firmy.

Do zobaczenia! >>bezpłatna rejestracja<<