Już w środę, 8 listopada 2017 roku, jak co roku spotkamy się z Państwem podczas Targów Specjał – Biznes Żywność Medycyna Auto Flota. Zawitają tam producenci, dystrybutorzy oraz firmy współpracujące z całej Polski, a także z zagranicy. Targi organizowane przez Grupę Kapitałową Specjał – to jedne z niewielu targów w tym rejonie o tak szerokim wachlarzu wystawców.

Podczas ubiegłorocznej edycji w Wydarzeniu udział wzięło 240 wystawców, których stoiska odwiedziło ponad 20 tyś zwiedzających. Targi na stałe wpisane zostały do kalendarza imprez wystawienniczych Podkarpacia, zyskując poparcie władz miasta oraz regionu, a także prasy branżowej i stałych partnerów.

Targi Specjał – biznes, żywność, medycyna oraz auto flota w jednym miejscu. Takie spotkanie służy dokładnej prezentacji produktów i usług, co w efekcie prowadzi do zawierania trwałych kontaktów biznesowych. Fraikin już od kilku lat wspiera te spotkania, oferując na nich swoje rozwiązania dla każdego przedsiębiorstwa w zakresie dostarczania pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz chłodniczych. Nasi przedstawiciele zaprezentują pojazdy oraz pełen pakiet usług pod kątem preferencji każdego klienta. Przybliżą działalność naszego biznesu oraz wskażą, które rozwiązanie będzie najlepsze dla specyfiki branży danego przedsiębiorstwa. Na targach obecni będą eksperci ds. wynajmu długo oraz krótkoterminowego, którzy oprócz umiejętności doradztwa w zakresie zarządzania flotą, są specjalistami w doborze odpowiednich pojazdów.

Podczas targów do Państwa dyspozycji będą nasi przedstawiciele:

Rafał Majcherczyk
rafal.majcherczyk@fraikin.com
+48 695 140 009

Jakub Matwij
jakub.matwij@fraikin.com
+48 667 488 377

Mirosław Gadomski
miroslaw.gadomski@fraikin.com
+48 785 053 014

Do zobaczenia w Rzeszowie!