W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy mieliśmy okazję współtworzyć targi Fleet Market. Jako jeden z ok. 100 wystawców, 22 listopada spotkaliśmy się z partnerami biznesowymi oraz klientami w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, które skierowane jest do osób zarządzających flotą pojazdów w firmach. W tym roku wiedzieliśmy, że naszej oferty nie może tam zabraknąć.

Fleet Market 2017 to 9 edycja targów, która przebiegła pod hasłem biznes w motoryzacji, motoryzacja w biznesie. Oprócz premier aut osobowych, zaprezentowane zostały pojazdy dostawcze, rozwiązania telematyczne, możliwości finansowania, niezależne sieci warsztatów, koncerny oponiarskie oraz jako dopełnienie my, czyli Fraikin – wynajem pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz chłodniczych.

 

„To była bardzo dobra decyzja, podczas targów nawiązaliśmy wiele kontaktów biznesowych – jestem pewien, że zaowocują one w przyszłości. Z ogromnym entuzjazmem przywitali nas także dotychczasowi klienci, którzy zostali mile zaskoczeni naszą obecnością na tak ważnym w branży evencie. Odnawiając stare i pozyskując nowe kontakty 8 godzin w EXPO XXI minęło w mgnieniu oka.” – mówi Sławomir Dudziak, Commercial Director Fraikin.

Oprócz edukacji biznesowej między stoiskami, targi były znakomitą okazją do podniesienia poziomu swojej wiedzy poprzez udział w panelu konferencyjnym. Bardzo angażujące zwiedzających były również premiery motoryzacyjne, producenci zadbali o znakomitą oprawę muzyczną, a także wizualną każdego pojazdu.

Eksperci do spraw wynajmu długo oraz krótkoterminowego odpowiadali na pytania wielu zainteresowanych. Zadbaliśmy o to, aby każda z odwiedzających osób poszła dalej z ogromną dawką wiedzy dotyczącej naszej działalności. Pokazaliśmy jak za pomocą kilku kliknięć na naszej stronie internetowej można wynająć dostosowany do swoich potrzeb pojazd dostawczy. Dobra kawa oraz przepyszne cupcake’i z naszym logo sprzyjały rozmowom na temat przepisu na biznes taki jak nasz. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, dlatego chcieliśmy tam być.

Po targach wracamy do rzeczywistości, teraz czas na pracę. Kto wie, być może do zobaczenia za rok!