Po targach Fleet Market w Warszawie i targach Specjał w Rzeszowie czas na Lublin. Tym razem Fraikin, europejski lider w zakresie wynajmu pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz chłodniczych, pojawi się na targach Best Berries w Lublinie.

W dniach 7-8 grudnia w Biznesowym Centrum Lublina swoją ofertę dotyczącą jakości, ochrony i ekonomiczności biznesu upraw zaprezentuje blisko 100 wystawców. Nie zabraknie także Fraikin, polityka naszego biznesu idealnie wpasowuje się w nowoczesne i technologiczne podejście współczesnego sadownictwa.

Nie jest to przypadek, że Targi Best Berries odbywają się w Lublinie. Stolica województwa lubelskiego zajmuje pierwsze miejsce w kraju, jeżeli chodzi o zbiory owoców z krzewów i plantacji jagodowych. To właśnie z Lubelszczyzny pochodzi 80% krajowej produkcji malin, a także część porzeczek oraz truskawek.

Tym owocowym akcentem zapraszamy Państwa na spotkanie z naszymi ekspertami ds. wynajmu średnio i krótkoterminowego przy stoisku nr 58. Na miejscu oprócz specjalistycznej wiedzy zaprezentowane zostaną nasze pojazdy o zabudowie chłodniczej, które doskonale odpowiadają na potrzeby branży sadowniczej.

Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie: www.bestberries.targi.lublin.pl

Zapraszamy!