Wieloletnia współpraca z firmą Celsa przynosi kolejne owoce. W drugiej połowie grudnia rozpoczęliśmy następny, pięcioletni kontrakt. Przedsiębiorstwo hutnicze odebrało w Niepołomicach ostatnią dostawę pojazdów Arocs na 2017 rok.

Po raz kolejny klient zdecydował się na sprawdzone pojazdy marki Mercedes-Benz. Tym razem jest to model Arocs 2542 ze specjalistyczną zabudową hakową. W tym projekcie po raz pierwszy zaproponowaliśmy rozwiązania producenta zabudów budowlanych Meiller. W naszym biznesie stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych produktów. Szeroko rozwinięte portfolio, ponad 160 letnia tradycja marki Meiller oraz wysoki wskaźnik zadowolenia klientów pokazały nam możliwość na nawiązanie współpracy.

W zakresie dostaw pojazdów specjalistycznych współpracujemy z Celsą już od 2012 roku. Plany na rok 2018 to kolejne pojazdy o zabudowie hakowej, niektóre z nich będą dodatkowo wyposażone w żurawie. Umowy z Celsą charakteryzują się pięcioletnimi kontraktami oraz obopólnym zadowoleniem najemcy oraz wynajmującego.