Końcówka 2017 roku to dla nas całkiem nowy wymiar kontraktów z firmą Frito Lay Poland Sp. z o. o. W grudniu, nasze spółki podpisały umowę najmu długoterminowego na dostawę 60 pojazdów.  Kontrakt został zawarty na okres 60 miesięcy. Pojazdy, jakie zostały dostarczone do klienta to sprawdzone marki, takie jak Fiat oraz Iveco. Wszystkie pojazdy posiadają specjalistyczną zabudowę, która dedykowana jest do dystrybucji produktów spożywczych.

Frito Lay Poland do tej pory współpracowała z nami w zakresie Fleet Managment, czyli umowy o zarządzanie flotą. Przez cały czas trwania tego kontraktu mieliśmy okazję do      dokładnej analizy pracy spółki Frito Lay Poland. Dzięki temu byliśmy w stanie stworzyć dobrze skrojoną, kompleksową ofertę wynajmu długoterminowego w połączeniu z zarządzaniem całej floty. – komentuje Mirosław Gadomski, Head of Business Development Managers.

Frito Lay Poland to jedna ze spółek firmy Pepsico, który jest światowym liderem w produkcji artykułów spożywczych i napojów. Spółka, o której mowa zajmuje się produkcją oraz dystrybucją przekąsek na terenie całego kraju oraz zagranicy. Produkty te charakteryzują się najwyższą jakością oraz uznaniem konsumentów na całym świecie.

Rozpoczęcie naszej współpracy datuje się na 2007 rok. Rozwinięcie naszej umowy, a tym samym przeniesienie jej na inny wymiar, powoduje że jest to kolejny kamień milowy w kooperacji z firmą Frito Lay Poland Sp. z o. o. Teraz pozostaje nam życzyć sobie kolejnych lat udanej i bezproblemowej współpracy.