Fleet Derby 2018 powraca w 7. odsłonie. Internauci oraz czytelnicy Magazynu Fleet po raz kolejny mają szansę wybrać najlepszych w kategoriach: produktów i usług dedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, fleet managerów, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowej. Celem konkursu jest promocja produktów i usług oraz promowanie najlepszych rozwiązań flotowych. Fleet Derby to plebiscyt, który daje możliwość poznania i porównania dostępnych na rynku ofert. Rozpoznawalność i wysoka pozycja przedsięwzięcia, sprawia, że nagroda Fleet Derby to uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług oraz od przedstawicieli branży flotowej.

Fraikin w Derbach Flotowych pojawia się z podwójną siłą. Oprócz możliwości głosowania na usługę wynajmu długoterminowego, Magazyn Fleet nominował Dyrektora Rozwoju Fraikin, Tomasza Piekarskiego w kategorii Osobowość Flotowa Roku.

Zagłosuj na Fraikin – wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych

Fraikin to ponad 70 lat doświadczenia w wynajmie pojazdów dostawczych i ciężarowych w Europie. Działalność w Polsce rozpoczął 12 lat temu. Powiększając swoją flotę o średnio 20% rok do roku, obecnie dysponuje 4500 pojazdami w wynajmie krótko i długoterminowym. Szerokie i wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na oferowanie Klientom elastycznych, szytych na miarę rozwiązań. Oprócz wynajmu pojazdów, Fraikin świadczy usługi zarządzania flotą. W portfolio Klientów Fraikin, zaraz obok międzynarodowych korporacji, znajdują się również firmy z sektora MŚP.

Zagłosuj na Tomasza Piekarskiego – Dyrektora Rozwoju Działalności Fraikin Polska Sp. z o. o.

Ekspert rynku motoryzacyjnego, trener, konsultant oraz doświadczony menadżer. Od 18 lat związany z branżą CFM. W latach 2001-2010 brał czynny udział w rozwoju firmy Business Lease, pełniąc funkcje kolejno Dyrektora Operacyjnego i Dyrektora Handlowego. Od 2010 do 2017 roku członek Zespołu Zarządzającego w Arval. W tym czasie zostaje powołany na stanowisko Dyrektora Operacyjnego oraz Prezesa spółki córki Arval – agencji ubezpieczeniowej FIS. W 2013 roku obejmuje funkcję Dyrektora Handlowego Arval, którą pełni do 2017 roku. Obecnie Dyrektor Rozwoju w firmie Fraikin Polska Sp. z o. o.

Kapituła Plebiscytu, w składzie redaktorów Magazynu Fleet, zliczy głosy internetowe oddane we wszystkich kategoriach plebiscytu Fleet Derby i wyłoni zwycięzców 21 czerwca 2018 roku.

Zachęcamy do głosowania!