Jako polskie przedsiębiorstwo, Fraikin Polska od zawsze wpiera rodzime inicjatywy. Oprócz aktywnej działalności na rzecz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych oraz Francusko – Polskiej Izby Gospodarczej, w lutym 2018 roku zgłosiliśmy nasze członkostwo do Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich to organizacja zrzeszająca ponad 300 polskich eksporterów ze wszystkich branż i regionów Polski. Prowadzi swoją działalność od 2002 roku i utrzymuje kontakty z ponad pięcioma tysiącami spółek na całym terytorium kraju. Prowadzi także ożywioną działalność na rzecz swoich członków i eksporterów. Rysem wyróżniającym Stowarzyszenie spośród innych organizacji jest to, że powstało z inicjatywy eksporterów, a więc jego działalność koncentruje się na ich specyficznych potrzebach. Stowarzyszenie podejmuje szereg inicjatyw promujących polski eksport.

Fraikin Polska, lider w zakresie wynajmu pojazdów, jest niepodważalnie współodpowiedzialny za eksport. Nasza flota, pod brandingiem wielu uznanych polskich marek przewozi kilkadziesiąt tysięcy towarów dziennie w kraju i za granicą. Współtworzenie Stowarzyszenia Eksporterów Polskich jest dla nas bardzo ważnym obowiązkiem, a nasza oferta idealnie wpisuje się w zakres potrzeb każdej firmy trudzącej się wywozem towarów poza granice.

Nasze przedsiębiorstwo planuje umacniać prestiż polskiego eksportu oraz kształtować jego pozytywny wizerunek w kraju oraz za granicą. Wobec tego będziemy mogli spotkać się z Państwem podczas Kongresu Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego 15 marca 2018 roku, w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie przy ul. Wspólnej 30.

Do zobaczenia!