Podczas pierwszej edycji wydarzenia Connection Days: Grupa FRAIKIN zgromadziła ponad 800 osób na torze wyścigowym Linas-Montlhéry!
W programie: dyskusje i wykłady na temat innowacji w branży motoryzacyjnej
oraz jazdy testowe nowych pojazdów.

W dniach 10-13  kwietnia w Montlhéry Grupa FRAIKIN zorganizowała pierwszą edycję Connection Days – międzynarodowego wydarzenia, które zgromadziło w jednym miejscu jej klientów, pracowników oraz partnerów strategicznych.,

Podstawą sukcesu FRAIKIN od zawsze pozostają ludzie oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem Wydarzenie odbyło się w atmosferze wzajemnej życzliwości i podkreśliło wieloletnie i pielęgnowane wartości międzynarodowego przedsiębiorstwa.  Bezpośrednie dyskusje, wykłady poświęcone konkretnym tematom oraz jazdy testowe nowymi pojazdami, umożliwiły uczestnikom doświadczenie prawdziwego ducha firmy FRAIKIN.

Grupa FRAIKIN jest europejskim liderem  wynajmu pojazdów użytkowych. Współpraca z wieloma dostawcami, bez których firma FRAIKIN nie mogła osiągnąć tak wysokiego poziomu obsługi licznego grona klientów, przyczyniła się do zorganizowania unikalnego wydarzenia. Connection Days, międzynarodowa impreza, połączyła w jednym miejscu dostawców, klientów oraz pracowników całej Grupy, tym samym podkreślając pozycję specjalisty zapewniającego najszerszy zakres usług na rynku.

Ogółem – ponad 800 uczestników z 15 krajów skorzystało z okazji, aby wreszcie spotkać się twarzą w twarz z osobami, z którymi regularnie współpracują oraz dowiedzieć się więcej na temat kwestii mających zasadnicze znaczenie zarówno obecnie, jak i w przyszłości. Poniżej znajduje się opis najważniejszych wydarzeń z tego innowacyjnego wydarzenia.

Firma FRAIKIN zdecydowała się przeprowadzić pierwszą edycję Connection Days na torze wyścigowym Linas-Montlhéry.
Zaproszeni goście towarzyszyli zespołom technicznym i sprzedażowym Grupy przez pełne atrakcji 4 dni.

  • Prezentacje ponad 60 nowych pojazdów, przejazd po legendarnym torze, pokazy pojazdów zasilanych elektrycznie i na gaz, testowanie telematyki pokładowej.
  • 8 wykładów i warsztatów dotyczących alternatywnych źródeł energii, różnych rodzajów podwozi i funkcji pojazdów, telematyki, hydrauliki, produkcji na zimno, zarządzania oponami i bezpieczeństwa.
  • Spotkania z 27 dostawcami i rynkowymi partnerami Grupy: producentami samochodów, firmami producentami nadwozi i dostawcami sprzętu (MAN, IVECO, RENAULT TRUCKS, MERCEDES TRUCKS, FIAT, OPEL, MERCEDES VANS, RENAULT SAS, MASTERNAUT, BRIDGESTONE, SHELL, TODD, HIAB, FASSI – MARREL, DALBY, JPM, DHOLLANDIA, CARRIER, THERMOKING, GRUAU, LAMBERET, REGNAULT, CAZAUX, FRUEHAUF, CHEREAU, KASSBOHRER, DAF).

“Mamy to szczęście, że udało nam się zbudować długotrwałe relacje z naszymi partnerami. Pracujemy razem i nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewniać lepszą obsługę naszym klientom. Relacje zbudowane na tak solidnym fundamencie zaufania sprawiły, że wkład w organizację Connection Days to była pestka”, mówi Philippe Cuoc, Kierownik Działu Zaopatrzenia Grupy i Łańcucha Dostaw oraz lider zespołu projektowego.

“Firmie FRAIKIN przyświeca ambicja zapewnienia obsługi na najwyższym możliwym poziomie naszym klientom, oferując usługi jak najlepiej dostosowane do ich konkretnych potrzeb. Z uwagi na tę motywację zorganizowanie wydarzenia zapoznawczego dla naszych partnerów, pracowników i klientów było dla firmy FRAIKIN czymś naturalnym”, wyjaśnia Pierre Louis Colin, Dyrektor Generalny Grupy FRAIKIN.