Jak co roku, na początku sezonu letniego powiększamy naszą flotę wynajmu krótkoterminowego. Efektem tego działania jest 131 nowych pojazdów w ofercie. Warto dodać że 63 sztuki z nich wyposażone są w agregaty chłodnicze.

Dbamy o to aby nasza flota była zawsze nowa i w pełni sprawna. Coroczna dostawa nowych pojazdów to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Przez cały rok badamy satysfakcję klientów, prowadzimy ankiety dotyczące użytkowania naszych pojazdów i na ich podstawie starannie układamy strukturę naszej floty.

Dokładna analiza rynku wskazuje na nieustanny wzrost zapotrzebowania na pojazdy chłodnicze. Należy pamiętać, że samochody wyposażone w agregaty chłodnicze odpowiadają nie tylko za chłodzenie. Dobór odpowiednich parametrów pozwala również na grzanie oraz utrzymywanie temperatury pokojowej. Sprawdza się to szczególnie w sezonie letnim, ale staje na wysokości zadania również zimą, kiedy przewożone towary nie powinny ulec zbytniemu zmrożeniu.

Ogłaszamy skład nowych zawodników w żółto-niebieskich barwach Fraikin:

  • 17 sztuk Renault Traffic – furgony izolowane
  • 9 sztuk Renault Master – furgony izolowane
  • 30 sztuk MAN TGL – chłodnie i kontenery
  • 8 sztuk MAN TGM – chłodnie i kontenery
  • 60 sztuk Iveco Daily  –  chłodnie, kontenery i izotermy
  • 7 sztuk MAN TGL/TGM – zabudowa plandekowa

Drużyna pojazdów przeznaczonych do wynajmu krótkoterminowego liczy obecnie 700 sztuk. Kolejna dostawa wzmocni zespół wynajmu do 831 charakterystycznych „Fraikinów” na Polskich drogach. Wynajem pojazdów jest możliwy na terenie całej Polski w 13 oddziałach Fraikin Polska oraz na stronie internetowej fraikin.pl