Co dobre nie musi kończyć się zbyt szybko, wobec tego ku obopólnemu zadowoleniu po raz 4 zostaliśmy Partnerem Logistycznym 75. wyścigu Tour de Pologne UCI World Tour.

Wspólnie pisana od tych kilku lat historia nabiera tempa. Kolejny rok kooperacji z organizatorami Tour de Pologne wskazuje na dobrze układające się relacje i wzajemne zrozumienie. Ten wyścig jest trudnym i wymagającym logistycznie przedsięwzięciem, a my bardzo chętnie podejmujemy takie wyzwania i nie ukrywamy że sprawiają nam one ogromną przyjemność, a przede wszystkim satysfakcję. Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu 3 edycji TdP pozwala na sprawny przebieg wydarzenia.

Logistyka to chleb powszedni dla naszego przedsiębiorstwa, zarządzanie na co dzień flotą 4500 pojazdów w całej Polsce to nie lada wyzwanie. Intensywne przygotowania do wyścigu trwają już od kilku miesięcy i trwać będą aż do startu wyścigu.

Oprócz współorganizacji wyścigu, postanowiliśmy wziąć w nim czynny udział. Po raz kolejny zebraliśmy drużynę składającą się z pracowników, klientów i zaproszonych gości, która reprezentować będzie Fraikin w wyścigu Tour de Pologne Amatorów.

Do zobaczenia!