To już ósmy rok z rzędu zmagań amatorów kolarstwa na rundzie etapu Bukovina Resort – Bukowina Tatrzańska. 10 sierpnia po raz 3 na starcie wyścigu pasjonatów kolarstwa stanęła reprezentacja Fraikin Polska i ponownie dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. W tym roku w żółto-niebieskich barwach wystartowało aż 35 zawodników, w tym jedna kobieta. Cóż to były za emocje!

 

W Tour de Pologne Amatorów warto wystartować z wielu powodów. To impreza dla wszystkich, którzy kochają kolarstwo i walkę z własnymi słabościami. Ta edycja była wyjątkowa, ponieważ odbyła się przy okazji 75. Tour de Pologne, równo 90 lat po pierwszej edycji.  Jest to również jedyna taka okazja aby zmierzyć się z tą samą trasą, którą kilka godzin później przejadą zawodowcy. Amatorzy, tak jak co roku zmierzyli się ze słynną „ścianą Bukovina”, ale to oczywiście nie była jedyna trudność tej trasy.

 

Wszystkim zawodnikom, a w szczególności drużynie Fraikin, składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania, ponieważ taki wyścig to nie lada wyzwanie! Podziękowania należą się również całej ekipie Fraikin, która zajmowała się logistyczną obsługą wydarzenia.

 

 

Do zobaczenia za rok, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z wyścigu.