Otworzyliśmy kolejne biuro handlowe w Poznaniu.

Ogromną popularnością wśród naszych klientów, oprócz wynajmu długoterminowego, cieszą się wynajem krótko i średnioterminowy. Ta usługa pozwala na użytkowanie pojazdów od 1 dnia do 12 miesięcy. Taki model znajduje zastosowanie praktycznie w każdej branży.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów postanowiliśmy zwiększyć w Polsce ilość punktów wynajmu. Otwierając nowy oddział stawiamy na najlepszą lokalizację, łatwy dojazd oraz wygodny parking na terenie oddziału. W Poznaniu oferujemy usługę wynajmu krótkoterminowego, ale także wynajem długoterminowy oraz usługę fleet management, czyli zarządzanie flotą pojazdów.

Odpowiednio przygotowany zespół profesjonalnych doradców, zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Nasi Doradcy Handlowi są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30.

Zapraszamy do nowego oddziału przy ul. Warszawskiej 45 w Poznaniu. Oficjalne otwarcie oddziału zaplanowaliśmy cału pierwszy tydzień października 01-05.10.2018r. Zapraszamy na kawę oraz rogaliki z lokalnej cukierni, przewidzieliśmy także  atrakcyjne rabaty na usługę wynajmu krótkoterminowego.

Fraikin to europejski lider wynajmu pojazdów, w Polsce Grupa działa od 2006 roku. W ostatnich latach zaobserwowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania usługą wynajmu i serwisu pojazdów użytkowych. Wielu przedsiębiorców dostrzega w tym rozwiązaniu oszczędności i decyduje się właśnie na taki model użytkowania pojazdów. Posiadamy 13 oddziałów wynajmu zlokalizowanych w całej Polsce, z czego jednej posiada własne zaplecze serwisowe.

Rezerwacji pojazdów z oddziału Poznań można dokonać na stronie www.fraikin.pl oraz bezpośrednio z naszymi konsultantami z Poznania.

Kontakt:

Przemysław Nowicki
Regional Rental Manager
Tel. +48 693 344 588
Przemyslaw.nowicki@fraikin.com

Przemysław Nowak
Senior Rental Coordinator
Tel. +48 695 455 844
Przemyslaw.nowak@fraikin.com
ul. Warszawska 45, 60-101 Poznań