W zeszłym roku po raz pierwszy mieliśmy okazję współtworzyć targi Fleet Market, jako jeden z ok. 100 wystawców, spotkaliśmy się tam z wieloma partnerami biznesowymi oraz klientami. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, które skierowane jest do osób zarządzających flotami w firmach. Tej jesieni również nie może nas tam zabraknąć.

Fleet Market 2018 to jubileuszowa, 10 edycja targów. Oprócz premier aut osobowych, zaprezentowane zostaną pojazdy dostawcze, rozwiązania telematyczne, możliwości finansowania, niezależne sieci warsztatów, koncerny oponiarskie oraz Fraikin – wynajem i serwis pojazdów dostawczych oraz ciężarowych.

Eksperci do spraw wynajmu długo oraz krótkoterminowego będą obecni na stoisku przez cały czas trwania wydarzenia, będą odpowiadać na pytania i wyjaśniać wszystkie kwestie związane z naszą usługą. Stoisko Fraikin w ubiegłym roku cieszyło się znakomitą frekwencją, zostało odwiedzone przez ok. 500 osób związanych z zarządzaniem flotami. Teraz planujemy powtórzyć ten sukces.

Zapraszamy Państwa do rejestracji na oficjalnej stronie Fleet Market: