24 października 2018 roku w siedzibie dealera Mercedes Benz Sobiesław Zasada, na ręce właściciela firmy Kawczyński Logistic przekazaliśmy 20 sztuk nowych ciągników siodłowych Mercedes Benz 18.45. Konfiguracja pojazdów dostosowana została do transportu międzynarodowego, który jest jedną z głównych specjalizacji Klienta.

Nieograniczone portfolio marek, którym dysponujemy ponownie przyniosło efekty, firma Kawczyński Logistic po raz kolejny zdecydowała się na korzystne warunki kontraktu oferowane przez Fraikin.

Nasza oferta skonstruowana jest tak, aby kompleksowo odpowiadać na zadania i problemy jakie stawia przed nami każdy rodzaj transportu. Każda współpraca, z wszelakim klientem w zakresie optymalizacji flot uczy nas czegoś nowego, a to owocuje kontraktami w przyszłości. Takim przykładem jest firma Kawczyński Logistic, która kolejny raz przystąpiła do współpracy z nami” – mówi Michał Faron, Business Development Manager Fraikin.

Kawczyński Logistic, a właściwie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński, to polska, rodzinna firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w transporcie i spedycji. Firma specjalizuje się w przewozach chłodniczych obsługując relacje z Polski do krajów Unii Europejskiej.

Kontrakt jest kontynuacją współpracy z Klientem, którą nawiązaliśmy w 2016 roku dostarczając 33 pojazdy marek MAN i Mercedes Benz. Warto dodać, że kolejne dostawy cały czas przed nami.