Fraikin Polska oferuje wynajem pojazdów, które odpowiadają potrzebom wszystkich klientów, nawet tych rozwijających się w najcięższych branżach przemysłowych. Rozwój odpowiedzialnej postawy ekologicznej przedsiębiorstwa jest bardzo ważny dla całej Grupy Fraikin, wobec tego chętnie podejmujemy współpracę z organizacjami takimi jak Polska Korporacja Recyklingu.

Pod koniec października 2018 roku przekazaliśmy na ręce najemcy kluczyki do dwóch pojazdów MAN TGS 26.420, wyposażonych w: hakowiec MULTILIFT OPTIMA 20S oraz przyczepę Wielton PS2. Zgodnie z profilem biznesu klienta, pojazdy zostały przystosowane do transportu kontenerów na odpady. Wszystkie pojazdy zakontraktowane są na 60 miesięcy.

„Współpraca z Polską Korporacją Recyklingu w zakresie wynajmu pojazdów trwa od pierwszego kwartału 2017 roku. Nieograniczone portfolio marek, które sprawia że nasza oferta jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, w takim przypadku sprawdza się doskonale. Wspólnie z Klientem postawiliśmy na sprawdzone ciągniki marki MAN oraz hakowiec MULTILIFT i przyczepę Wielton.” – komentuje Rafał Majcherczyk, Regional Rental Manager Fraikin Polska.

Polska Korporacja Recyklingu jest największym w regionie Zakładem Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, który zasięgiem swego działania obejmuje całe województwo lubelskie, podkarpackie oraz podlaskie i część świętokrzyskiego i mazowieckiego.

„Kooperacja naszych spółek nabiera tempa, w przyszłym roku ponownie zasiądziemy do stołu negocjacyjnego.” – podsumowuje Rafał Majcherczyk.