Świadomość w zakresie ochrony środowiska wzrasta w zawrotnym tempie, jest to bardzo ważna informacja dla świata motoryzacji, który jest jednym z przemysłów najbardziej wpływających na otaczający nas świat. Coraz częściej spotykamy pojazdy napędzane paliwami alternatywnymi i sami staramy się rozwijać w tym kierunku.

W całym zamieszaniu dookoła elektromobilności główną rolę odgrywają nowe regulacje prawne, dzięki temu każdy przedsiębiorca wykorzystujący pojazdy użytkowe czy samochody osobowe w swojej codziennej działalności, musi pochylić się nad tą kwestią. Nowe regulacje prawne, to przede wszystkim rozwój elektromobilności i paliw alternatywnych. Pojazdy napędzane innymi niż tradycyjne paliwami zyskają przywileje, zorganizowane zostaną też strefy czystego transportu oraz przy okazji ustawy zapowiedziane zostało 6 tyś punktów tankowania CNG i wiele innych.

Wielu producentów ciężarówek już dziś oferuje pojazdy napędzane gazem sprężonym (CNG) lub skroplonym (LNG). Zastosowanie takiej technologii powoduje oszczędności, które prowadzą do zysku w firmie. Przygotowaliśmy dla Państwa źródło wiedzy na temat paliw alternatywnych CNG i LNG oraz kalkulator oszczędności. Na podstawie ilości pojazdów, przebiegów i kilku innych parametrów mogą obliczyć Państwo oszczędność jaką zyskacie po uzupełnieniu swojej floty o pojazdy napędzane CNG.

>>Kalkulator<<