Po raz drugi rok z rzędu mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą ofertę podczas największego w Polsce wydarzenia flotowego jakim niepodważalnie jest Fleet Market. Tym razem targi odbyły się na historycznym terenie dla polskiej motoryzacji, jakim są hale produkcyjne Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu w Warszawie. Industrialny charakter otoczenia dodał uroku całej imprezie.

W takiej atmosferze motoryzacyjnego ducha przez kolejne 8 godzin od godziny 8:00 do 16:00, gościliśmy zainteresowanych na naszym stoisku i udzielaliśmy fachowych porad w zakresie wynajmu pojazdów dostawczych i ciężarowych. Wynajem pojazdów użytkowych jest jedną z najbardziej cieszących się w ostatnim czasie popularnością form finansowania flot w przedsiębiorstwach. Obserwujemy to na podstawie systematycznego wzrostu zapytań ofertowych kie

rowanych do Fraikin Polska poprzez oferowane przez nas kanały dotarcia. Stoisko podczas targów cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a pracownicy Fraikin Polska mieli okazję do nawiązania wielu ciekawych kontaktów biznesowych na rozmaitych płaszczyznach.

Dziesiąta edycja Fleet Marketu zapisała się jako niezwykle udana, jubileusz, nowe miejsce, 12 tyś. metrów kwadratowych powierzchni wystawowej. Jak podaje organizator, były to największe do tej pory targi zorganizowane właśnie w tej nowoczesnej hali. Podczas wydarzenia tradycyjnie już odbyły się premiery motoryzacyjne samochodów osobowych, a eksperci przemysłu motoryzacyjnego mogli poszerzać swoją wiedzę podczas warsztatów i panelów konferencyjnych.

„Targi Fleet Market powoli zaczynają zyskiwać miano tradycji w naszej organizacji. Ogrom pracy, jaki reprezentacja firmy Fraikin Polska wkłada podczas promowania całej firmy na targach, jest nieoceniony. To wydarzenie jest bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń w ramach zdrowej rywalizacji, a także do pozyskiwania kontaktów handlowych pośród wielu Fleet Managerów” – podsumował Dominik Wołoszyn, Dyrektor Handlowy Fraikin Polska.