Wspieramy e-commerce – to jedno z głównych założeń rozwoju naszego biznesu. Oprócz powiększana swojej floty i rozkręcania własnego biznesu, staramy się aby nasi klienci rozwijali się razem z nami. Skutkuje to właśnie takimi kontraktami jak ten ostatni z firmą Euro Net Sp. z o. o. – lidera w branży RTV i AGD.

W listopadzie 2018 roku wydaliśmy 60 sztuk pojazdów Renault Master 2,3 dCi 130 KM L3H1. Żółta flota firmy Euro Net wyposażona jest w zabudowy wyprodukowane w firmie MOTO WEKTOR z Bielska Białej. Kontrakt obejmuje 60 miesięcy, w tym czasie oferujemy klientowi pełną obsługę serwisową, ubezpieczenie oraz wymianę opon.

Jak podaje właściciel marki, RTV Euro AGD jest polskim przedsiębiorstwem, które działa od 25 lat na polskim rynku. W latach 1990 – 1994 stworzyli sieć sprzedaży na rynku warszawskim, a w kolejnych latach działalność została rozszerzona na teren całego kraju. Od lat RTV Euro AGD jest klasyfikowane na wysokich pozycjach w rankingach 500 największych polskich przedsiębiorstw, jak również jako czołowy reklamodawca w prasie codziennej, w radiu i w internecie.

Fraikin Polska doskonale radzi sobie z obsługą klientów na terenie całego kraju. Posiadamy 11 oddziałów w strategicznych miejscach województw Polski, natomiast cała Grupa Fraikin działa w 15 krajach. W trakcie 70 lat swojej działalności, Fraikin stało się nie tylko firmą wynajmującą, oferującą szeroki wachlarz usług. Staliśmy się ekspertami od przewozu towarów i osób dzięki swojej długiej historii, globalnemu zasięgowi i lojalnym pracownikom.

W chwili obecnej flota dostarczona przez Fraikin Polska do firmy Euro Net to 102 sztuki pojazdów, a rozmowy nadal trwają. Szerokiej drogi życzymy wszystkim użytkownikom nowych pojazdów!