Każdy z nas może być Mikołajem, nie potrzeba do tego brody ani magicznych sań, wystarczy zapał i zgrany zespół. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas tegorocznej akcji pod hasłem Mikołaje Fraikin!

W tym roku postanowiliśmy zrobić coś dla innych, tych najbardziej potrzebujących dzieci z domów dziecka. Rozpoczęliśmy zbiórkę zabawek, kosmetyków oraz przyborów szkolnych. Hojność i zaangażowanie pracowników Fraikin przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Góra prezentów z dnia na dzień przybierała coraz większe rozmiary.

13 grudnia do nowo otwartego serwisu mechanicznego w Błoniu zaprosiliśmy pracowników Fraikin z całej Polski aby wspólnie zapakować, a następnie dostarczyć prezenty do wybranych domów dziecka. W ramach integracji wszyscy zostali podzieleni na zespoły, a ich zadaniem było pakowanie prezentów. Elementem rywalizacji było stworzenie najbardziej kreatywnego opakowania prezentu. Warto dodać, że dla wielu osób z zespołu Fraikin była to pierwsza okazja do spotkania z pracownikami oddziału Błonie oraz wizyty w naszym pierwszym serwisie.

Oczywiście nie pakowanie i kreatywność były tego dnia najważniejsze, liczyła się przede wszystkim intencja. Dziękujemy pracownikom Fraikin Polska za zaangażowanie w całą akcję!