Wynajem pojazdów, odpowiednik leasingu operacyjnego, cieszy się ogromną popularnością  wśród przedsiębiorców. Ta usługa skierowana jest do firm, które wykorzystują pojazdy w swojej codziennej działalności. Wynajem dzieli się na klika etapów, za których pomyślny przebieg odpowiadają dedykowani specjaliści.

  1. DORADZTWO I FINANSOWANIE

Pod tym względem niewiele różni się od zakupu pojazdu. Na etapie wyboru pojazdu, każda firma otrzymuje doradcę techniczno-handlowego, który pomaga w określeniu potrzeb klienta. Dzięki temu każdy pojazd przeznaczony dla klienta decydującego się na wynajem długoterminowy jest konfigurowany pod kątem profilu jego działalności. Dlaczego więc warto pochylić się nad wynajmem? Finansowanie jest kolejną odpowiedzią na to pytanie. Każda oferująca wynajem pojazdów firma ma wynegocjowane warunki zakupu pojazdów i usług dodatkowych. Dlatego przedsiębiorca decydujący się na wynajem otrzymuje konkurencyjną do zakupu ofertę, która zawiera wiele korzyści takich jak usługi poboczne znane z leasingu operacyjnego.

  1. ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Ten etap dostrzegamy już od pierwszego dnia użytkowania wynajmowanego pojazdu. Klient odbiera pojazd całkowicie przygotowany do użytkowania. Jest on zarejestrowany, oklejony (zgodnie z życzeniem klienta), posiada ubezpieczenie oraz instrukcje użytkowania, w której znajdują się najważniejsze numery kierujące bezpośrednio do zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie flotą. Każdy pojazd posiada również dedykowany zespół Inspektorów Technicznych, których zadaniem jest zadbanie o stan techniczny pojazdu. Inspekcje odbywają się w ustalonych wcześniej z klientem terminach.

  1. SERWIS I OBSŁUGA SZKÓD

Serwis pojazdów związany jest z zarządzaniem flotą. Do każdego pojazdu dedykowany jest zespół koordynatorów technicznych, którzy pozostają w kontakcie z klientem. Ich zadaniem jest zaplanowanie wizyt pojazdów w serwisie w celu wykonania przeglądów wymaganych przez producenta nadwozia. Ponadto, w nagłych przypadkach, koordynują naprawy mechaniczne pojazdów, od zgłoszenia, aż po sam wyjazd z serwisu. Za wynajmem przemawia również własne centrum obsługi szkód. Każdy, kto choć raz doświadczył niechcianego zdarzenia drogowego, wie jak mozolna i wyczerpująca jest obsługa szkód komunikacyjnych. Oferta wynajmu poszerzona jest o obsługę szkód komunikacyjnych.

Model wynajmu to szereg czynności, które mają na celu zoptymalizowanie spraw związanych z eksploatacją i administracją flot. Doradztwo i finansowanie, następnie zarządzanie flotą oraz serwis i obsługa szkód, pozwalają przedsiębiorcy na dokładne zaplanowanie rozwoju biznesu.

Zamów połączenie z naszym doradcą za pomocą przycisku ✆, który znajduje się po prawej stronie witryny.