Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak dużo w naszych samochodach zależy właśnie od opon. Źle dobrane ogumienie powoduje wyższe spalanie, pogarsza się jakość kierowania oraz zmniejsza się sterowność pojazdu. Dodatkowy wpływ na ich zużycie ma też sezon oraz rodzaj nawierzchni po której porusza się samochód. Bezwzględnie należy dbać o stan techniczny ogumienia, ponieważ wpływa ono nie tylko na nasz portfel ale także na nasze bezpieczeństwo. Dla klientów Fraikin przygotowaliśmy specjalne rozwiązanie, które sprawi że wymiana opon będzie tylko formalnością.

Fraikin Polska wychodzi dzisiaj do Państwa z wygodnym rozwiązaniem, które pozwala na szybką i prostą wymianę opon. Wystarczy zalogować się do naszej platformy za pomocą numeru rejestracyjnego oraz ostatnich pięciu cyfr numeru VIN pojazdu. Po wpisaniu danych otrzymają Państwo informację gdzie znajduje się sezonowe ogumienie oraz w jakim serwisie jest składowane i powinno zostać wymienione. Wtedy wystarczy już tylko zadzwonić pod wskazany numer i umówić się na wymianę opon w dogodnym terminie.

Do Państwa obsługi zostały wybrane najlepsze sieci oponiarskie oraz warsztaty niezależne, gwarantujące najwyższy poziom usług. Współpracujące z nami punkty serwisowe obejmują swoim zasięgiem całe terytorium Polski, zapewniając obsługę w ponad 400 miastach i ponad 200 punktach serwisowych.

Skorzystaj z naszej aplikacji już teraz pod adresem opony.fraikin.pl