Ogromną popularnością wśród naszych klientów, oprócz wynajmu długoterminowego, cieszą się wynajem krótko i średnioterminowy. Ta usługa pozwala na użytkowanie pojazdów od 1 dnia do 12 miesięcy. Taki model znajduje zastosowanie praktycznie w każdej branży.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów dbamy o to aby nasze oddziały były jak najlepiej zlokalizowane. Dlatego postanowiliśmy zmienić niektóre adresy. Stawiamy na łatwy dojazd oraz wygodny parking na terenie oddziału. W każdym naszym oddziale oferujemy usługę wynajmu krótkoterminowego, ale także wynajem długoterminowy oraz usługę fleet management, czyli zarządzanie flotą pojazdów.

Odpowiednio przygotowany zespół profesjonalnych doradców, zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Nasi Doradcy Handlowi są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30.

Zapraszamy do 3 nowych lokalizacji:

  • Ruda Śląska ul. Łukasiewicza 25
  • Wrocław ul. Obornicka 217
  • Oddział z Warszawy Żerań znajduje się teraz w miejscowości Błonie ul. Powstańców 30

Numery telefonów oraz adresy mailowe do wybranych oddziałów dostępne są w zakładce KONTAKT na naszej stronie internetowej.

Fraikin to europejski lider wynajmu pojazdów, w Polsce Grupa działa od 2006 roku. W ostatnich latach zaobserwowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania usługą wynajmu i serwisu pojazdów użytkowych. Wielu przedsiębiorców dostrzega w tym rozwiązaniu oszczędności i decyduje się właśnie na taki model użytkowania pojazdów. Posiadamy 9 oddziałów wynajmu zlokalizowanych w całej Polsce, z czego jeden posiada własne zaplecze serwisowe.

Rezerwacji pojazdów z oddziałów można dokonać na stronie www.fraikin.pl oraz bezpośrednio z naszymi konsultantami.