Dominik Wołoszyn został powołany na stanowisko Dykektora Sprzedaży w firmie Fraikin Polska. Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za realizację przyjętej przez Grupę strategii rozwoju sprzedaży.

Dominik Wołoszyn z rynkiem wynajmu związany jest od ponad 12 lat. Doświadczenie zdobywał budując pion wynajmu krótkoterminowego w firmie Fraikin Polska. Swoją przygodę z firmą rozpoczął od stanowiska Koordynatora ds. Wynajmu. Przechodząc kolejno przez wszystkie etapy rozwoju w firmie posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat każdego stanowiska, która pozwoli na optymalizację działań i usprawnienie procesów.

Wspólnie z zarządem spółki kładziemy nacisk na rozwój wynajmu i poprawienie poziomu obsługi klienta poprzez nowe technologie. Będziemy dążyć do tego aby osiągnąć sukces jaki miał miejsce w trakcie rozwijania działu wynajmu krótkoterminowego. W tym celu wykorzystamy zdobytą przez lata wiedzę na temat otoczenia rynkowego oraz klientów. – komentuje Dominik Wołoszyn, Dyrektor Sprzedaży Fraikin Polska.

 

Fraikin Polska to:

  • 13 lat doświadczenia
  • 120 wykwalifikowanych pracowników
  • 9 oddziałów wynajmu w całej Polsce
  • ponad 800 pojazdów we flocie wynajmu krótkoterminowego
  • 4500 pojazdów użytkowanych przez klientów w modelu wynajmu długoterminowego