Fleet Derby 2019 powraca w 8. odsłonie. Internauci oraz czytelnicy Magazynu Fleet po raz kolejny mają szansę wybrać najlepszych w kategoriach: produktów i usług dedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, fleet managerów, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowej. Celem konkursu jest promocja produktów i usług oraz promowanie najlepszych rozwiązań flotowych. Fleet Derby to plebiscyt, który daje możliwość poznania i porównania dostępnych na rynku ofert. Rozpoznawalność i wysoka pozycja przedsięwzięcia, sprawia, że nagroda Fleet Derby to uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług oraz od przedstawicieli branży flotowej.

Zagłosuj na Fraikin – wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych

Klienci poszukują rozwiązań gwarantujących zalety płynące z wynajmu pojazdów, ale bez długoterminowych zobowiązań. Wynajem krótko- i średnioterminowy oferowany przez nas to prosty i elastyczny produkt. Krótkoterminowe umowy wynajmu pozwalają na wykorzystywanie pojazdów z naszej floty dokładnie wtedy kiedy klient ich potrzebuje. Dzięki czemu może być pewny, że w pełni kontroluje swój biznes. Wynajem pojazdów na kilka miesięcy pozwala na uzupełnienie floty podstawowej, a dzięki temu na generowanie większych przychodów..

Zagłosuj na Michała Iwanka – Dyrektora Generalnego Fraikin Polska Sp. z o. o.

Absolwent SGH o kierunku zarządzanie, MBA na Canadian Executive MBA, Program AMP IESE – University of Navarra Barcelona. Michał Iwanek zaczynał jako handlowiec w branży opakowań, gdzie awansował na dyrektora handlowego. Ostatnie lata to już rozwój w strukturach firm związanych ściśle z motoryzacją oraz usługami wynajmu długoterminowego pojazdów. Obecnie Dyrektor Generalny Fraikin Polska.

Michał Iwanek to doświadczony manager z wieloma sukcesami na swoim koncie. Największą jego pasją jest praca z ludźmi. Michał Iwanek posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym. Dużym sukcesem Michała Iwanka i jego przyjaciela, jest rozwój firmy Corpo Flota w latach 2007-2014. Spółka szybko zyskała zainteresowanie inwestora, który kupił ją w 2014 roku.

Zachęcamy do głosowania!