Już w ten wtorek zaczynamy coroczne rozgrywki mechaników całej Grupy Fraikin, pod nazwą Top Tech Challenge. Mechanicy z Europy sprawdzą się w jednym miejscu i w jednym czasie w czterech różnych kategoriach, które zostaną poddane ocenie przez międzynarodowe jury. Kategorie w których wezmą udział to blacharstwo – lakiernictwo, agregaty chłodnicze, serwis mechaniczny i hydraulika.

Zadania dla uczestników będą polegać na zdiagnozowaniu i naprawie uszkodzonych pojazdów. Zaplanowane usterki zostaną losowo przekazane do mechaników z różnych krajów. Osoby, które poradzą sobie najszybciej z pokonaniem usterki oraz będą dokładni wygrają zawody Top Tech Challenge i otrzymają voucher na wakacje o wartości 1000€.

Fraikin Polska po raz pierwszy weźmie udział w tych międzynarodowych rozgrywkach. Serwis Fraikin Błonie ma zaledwie rok, ale zasilające jego skład osoby, to mechanicy z wieloletnim doświadczeniem.

Jestem bardzo dumny z tego, że nasz serwis pojazdów dostawczych i ciężarowych z podwarszawskiego Błonia podejmuje w tym roku wyzwanie Top Tech Challenge. Polscy mechanicy słyną ze swojej pracowitości, wiedzy i niezawodnych rozwiązań. Właśnie takie niesztampowe myślenie w rozwiązywaniu usterek mają zamiar zaprezentować reprezentanci naszego oddziału. W tym roku jako nowicjusze jedziemy przyjrzeć się rozgrywkom. Jestem przekonany, że kolejne wizyty i lata doświadczeń przyniosą nam miejsca na podium.” – komentuje Wojciech Dobraszkiewicz, Dyrektor Oddziału Fraikin Błonie.

Na Top Tech Challenge wybrani zostali Kamil Piłowski oraz Łukasz Żaczkowski.

Kamil Piłowski

Kamil ma 30 lat i od samego początku swojej zawodowej przygody jest związany z mechaniką. Od 10 lat zdobywa doświadczenie w markach: Iveco, Wielton, Haidex. Specjalizuje się w diagnostyce pojazdów, systemach Ad-Blue oraz w naprawach i serwisowaniu wind załadowczych. Jego główne zainteresowania to motoryzacja i wędkarstwo. Kamil dba o swoją kondycję uczęszczając na zajęcia crossfit.

Łukasz to szczęśliwy mąż i ojciec. Pracę w mechanice samochodowej rozpoczął 12 lat temu. Posiada doświadczenie w takich markach jak: Renault Trucks, Iveco, Haidex. Podobnie jak Kamil zajmuje się diagnostyką pojazdów, systemami Ad-Blue oraz windami załadowczymi. Interesuje się wędkarstwem i oczywiście motoryzacją.