Wynajem średnioterminowy to rozwiązanie dla wszystkich firm, które szybko potrzebują pojazdu lub prowadzą działalność sezonową.

Mobilność stała się faktem. Każdego dnia coraz więcej ludzi przekonuje się, że doraźne potrzeby związane z przewozem towarów można zaspokoić za sprawą wypożyczania różnych środków transportu.

Wynajem średnioterminowy to najem pojazdu na okres od 1 do 11 miesięcy. Z tej oferty z reguły korzystają małe i średnie firmy, które charakteryzuje sezonowość biznesu oraz stosunkowo szybko i bez długoterminowych zobowiązań potrzebują wynająć samochód na okres nie dłuższy niż 11 miesięcy. Procedury związane z wynajmem średnioterminowym są bardzo zbliżone do wynajmu poniżej 30 dni. Dzięki temu Klient w każdej chwili może wynająć, zamienić pojazd bądź go zwrócić.

Wynajem średnioterminowy podobnie jak pozostałe wynajmy uwzględnia pełen serwis mechaniczny, wymianę opon, pakiet usług ubezpieczeniowych wraz administracją szkód oraz pojazd zastępczy na czas awarii. W ramach oferty Fraikin Polska Klient może wybierać pomiędzy wynajmem krótkoterminowym – do 30 dni , średnioterminowym – od 1 do 11 miesięcy oraz długoterminowym – powyżej 12 miesięcy .