Początek marca to dla nas miesiąc wydań pojazdów, w szczególności do nowych Klientów. Na początku roku, WOJCIESZOWIANKA S.A., renomowany producent wód źródlanych i napojów smakowych z regionu Jeleniej Góry zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z Fraikin.

Kontrakt zawarty został na cztery lata i obejmuje różne typy pojazdów. W drugim tygodniu marca przekazaliśmy 16T Renault w zabudowie kontenerowej. W czerwcu planujemy kolejne wydania, tym razem najwyższej klasy furgonów.

Pojazdy, jakie będą wspierać dystrybucję wody Wojcieszowianka to sprawdzone marki, takie jak Renault oraz Iveco. Wszystkie pojazdy posiadają specjalistyczną zabudowę, która dedykowana jest do dystrybucji wody – mówi Dawid Cieleń, Regional Business Development Manager

Historia firmy rozpoczyna się w 1969 roku założeniem spółdzielni SAMOPOMOC w Wojcieszowie. W 2006 roku działalność przekształcono w Spółkę – WOJCIESZOWIANKA Sp. z o.o., której podstawowa działalność skupia się na produkcji wody źródlanej Wojcieszowianka i napojów. „Wojcieszowianka” dostarczana jest do hurtowni, sklepów detalicznych, biur, zakładów przemysłowych i kopalni na terenie województwa Dolnośląskiego.

Życzymy szerokiej drogi!