Komunikat Zarządu Spółki dla Klientów Fraikin Polska Sp. z o.o. oraz podmiotów świadczących usługi dla Spółki w zakresie działań służących przeciwdziałaniu i zwalczaniu, a także zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19

Szanowni Państwo,

W związku ze zwiększającą się liczbą przypadków zakażenia koronawirusem COVID-19 na terenie Polski i Europy, pracodawcy zmuszeni są do podjęcia szczególnych kroków celem zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa, zapewniania ciągłości pracy i funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także zapewniania odpowiedniej ochrony Klientom i Pracownikom.

Spółka Fraikin podjęła szereg działań prewencyjnych, by zapewnić ciągłość pracy w zakresie świadczenia usług:

  1. Od końca ubiegłego tygodnia większość Pracowników, których charakter pracy to umożliwia, została oddelegowana do pracy w trybie zdalnym.
  2. Wszyscy Pracownicy, w tym Serwisu Mechanicznego i Oddziałów Wynajmu Krótkoterminowego, są zaopatrywani w środki dezynfekujące i na bieżąco wysyłane są im instrukcje zawierające wytyczne dotyczące bezpiecznego zachowania.
  3. Ponadto, Grupa Fraikin wdrożyła dodatkowe procedury redukujące zagrożenia dla naszych Klientów i Pracowników, w tym ograniczenie fizycznych spotkań służbowych do minimum na rzecz korzystania z tele/wideokonferencji.
  4. Wprowadzenie szczególnych środków ostrożności w Oddziałach Wynajmu Krótkoterminowego oraz Warsztatu w Błoniu. Każdorazowo przed przekazaniem pojazdu w ramach usługi wynajmu, przeprowadzana jest dezynfekcja elementów wyposażenia w postaci: klamek, kierownicy, deski rozdzielczej, gałki zmiany biegów, kluczyków i wszelkich włączników.

O dalszych krokach i podejmowanych decyzjach będziemy informowali na bieżąco wraz ze zmieniającą się sytuacją oraz wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Prosimy o zrozumienie sytuacji i uczulenie Państwa kierowców na konieczność dostosowania się do zasad higieniczno-sanitarnych, co ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa Państwa i naszych Pracowników, oraz zapewnienie mobilności Państwa pojazdów w tym trudnym dla Wszystkich okresie.

W przypadku, gdyby pojawiły się pytania z Państwa strony, pozostajemy do dyspozycji pod numerem Infolinii ds. Wynajmu Krótkoterminowego: 800 889 000, na oficjalnych profilach Fraikin Polska na Facebook oraz LinkedIn.

Z poważaniem,

Zarząd Spółki
Fraikin Polska