W tym roku przypada 11 lat współpracy z firmą Eden Springs. Rozwój naszych spółek owocuje nieustannym doskonaleniem kontraktów, wprowadzaniem innowacji, wspólnymi projektami oraz budowaniem pozytywnych relacji biznesowych.

Kontrakt obejmuje użytkowanie nowych DAF-ów z specjalistyczną zabudową przez 7 lat. Podwozia naszego sprawdzonego dostawcy, przeznaczone są do użytku dystrybucji wody Eden Springs.

Eden Springs w Polsce jest częścią Grupy Eden obecnej w 18 krajach i jednym z czołowych dostawców wody źródlanej, dystrybutorów wody, a także włoskiej kawy i herbaty oraz ekspresów do biur i domów. Rozpoczęcie działalności firmy w Polsce przypada na 1997 rok.

„Współpraca z Eden Springs, którą mam okazję prowadzić oparta jest na cyklicznych dostawach pojazdów w zależności od realizowanego przez spółkę projektów. Wobec tego nie możemy założyć dostaw takich samych usług i pojazdów, a następnie zamknąć się w sztywno określonym standardzie. Nasza kooperacja dotyczy pojazdów zarówno lekkich użytkowych do 3,5T, jak i dostawczych powyżej 3,5T. Nasza elastyczna oferta idealnie odpowiada na każdorazowe zapotrzebowanie wymagającego klienta jakim jest Eden Springs” – Podsumowuje Szymon Małetka, Account Manager