Klienci poszukują rozwiązań gwarantujących zalety płynące z wynajmu pojazdów, ale bez długoterminowych zobowiązań. Wynajem krótkoterminowy oferowany przez nas to prosty i elastyczny produkt.

Pozwala on na wykorzystywanie pojazdów z naszej floty dokładnie wtedy kiedy klient ich potrzebuje, dzięki czemu może być pewny, że w pełni kontroluje swój biznes. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców nieposiadających własnej floty ale również takich, którzy rozwijają biznes i mają dodatkowe zapotrzebowanie na transport oferowanych produktów. Do dyspozycji naszych klientów mamy ponad 700 pojazdów od 2,2T do 44T, dostępnych w 8 lokalizacjach. Flota Fraikin jest na bieżąco unowocześniana dlatego też nasze pojazdy są odpowiednio wyposażone, zapewniają dużą ładowność i komfortowe warunki pracy dla kierowcy. Co więcej, nasza flota jest systematycznie serwisowana oraz w pełni ubezpieczona. Szeroka oferta sprawia, że Klient ma możliwość dopasowania auta do swoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Wybierając wynajem, możesz w pełni zoptymalizować koszty w swojej firmie. Cennik jest zróżnicowany, a opłaty za korzystanie z samochodu rozliczane są w cyklach dziennych, dzięki czemu możesz oszacować konieczne wydatki. Nie ponosisz kosztów napraw i ubezpieczenia.

REZERWUJ On-line lub ZADZWOŃ

☎️ 800 889 000

📲 fraikin.pl