Szeroka gama pojazdów dostępnych w ramach wynajmu sprawia, że nie ma dla naszego działu handlowego przypadków niemożliwych do zrealizowania. Specjalizujemy się w wynajmie pojazdów dostawczych i ciężarowych. Lekkie pojazdy dostawcze to samochody, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Pozostałe pojazdy zalicza się do gamy pojazdów ciężarowych. Oba rodzaje pojazdów występują w zabudowie o potocznej nazwie kontener.

Kontener to nic innego jak skrzynia, która ma zunifikowane wymiary i konstrukcję. Z uwagi na wymiary można wyróżnić kontenery sześcio, ośmio, a nawet osiemnastopaletowe. Samochody te służą głównie do przewozu drobnych elementów, które z kolei zostały zapakowane w kartony, skrzynki lub worki. Bardzo często towar, który przewozimy, umieszczany jest na paletach typu euro. Uniwersalne wymiary to jedna z zalet zabudowy kontenerowej. Pozwala to na szybszy załadunek i rozładunek pojazdu, do którego czasem potrzebny jest wyspecjalizowany sprzęt. Dostęp do kontenera umożliwiają szerokie dwuskrzydłowe drzwi. Niektóre pojazdy wyposażone są w drzwi boczne, które umożliwiają zaś szybszy dostęp do przestrzeni ładunkowej. Drugą zaletą tego typu zabudowy jest jej sztywna konstrukcja, która lepiej chroni przewożony towar. Kontenery są często wyposażone w specjalną windę umieszczoną z tyłu samochodu, pozwalającą na swobodne wypakowanie towarów na windę i opuszczenie ich do poziomu ziemi, umożliwiając tym samym łatwe usunięcie ładunku z paki samochodu bez konieczności jego fizycznego podnoszenia czy korzystania z rampy załadunkowej.

Dostosowując pojazd do oczekiwań Klienta z zachowaniem wymogów branży, w której ma być użytkowany, sprawia, że przedsiębiorca może skupić się na swojej podstawowej działalności z uwzględnieniem wielu profitów płynących z przekazania obsługi swojej floty w nasze ręce.