Błonie to niewielka miejscowość zlokalizowana niedaleko Warszawy. Dla naszej firmy to jednak szczególne miejsce, za sprawą własnego serwisu, który prowadzimy z sukcesem od czterech lat.

Duży kompleks zapewnia serwis mechaniczny oraz blacharski. Specjalnie przeszkolony zespół techniczny zadba nie tylko o prawidłowe wykonanie naprawy pojazdu, ale również o serwis wybranych podzespołów takich jak: windy czy agregaty chłodnicze. 

Serwis w Błoniu wykonuje również naprawę ogumienia oraz przeprowadza okresowe badania techniczne. Wykonywane są one na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, która mieści się tuż przy serwisie. Dogodny dojazd, duży parking oraz długie godziny otwarcia to kolejne zalety serwisu Fraikin. Mocną stronę opisywanego punktu jest naprawa oraz serwis naczep. Należy wspomnieć, że nasz serwis ma autoryzację na naprawy naczep firmy Wielton. 

Obsługa pojazdu to nie jedyna specjalizacja tego serwisu. W Błoniu znajdziemy kolejny oddział wynajmu krótkoterminowego. Podczas oczekiwania na naprawę samochodu można zapoznać się z aktualną ofertą wynajmu, jak i z dodatkowymi usługami oferowanymi przez firmę. 
 
Ciekawostką jest fakt, że to właśnie tutaj mieści się również Centrum Pojazdów Używanych. W ofercie znajdziemy nie tylko pojazdy dostawcze czy ciężarowe, ale również naczepy i pojazdy specjalistyczne. Wszystkie pojazdy przechodzą na miejscu weryfikację techniczną, dzięki czemu potencjalny klient zyskuje pewność zakupu. 

Zachęcamy do odwiedzenia nas w Błoniu! 
ul. Powstańców 30 

GODZINY OTWARCIA 

PON – PT 7:00 – 20:00 

+48 22 731 24 50