Fraikin Polska kolejny rok z rzędu zostało dumnym posiadaczem certyfikatu Great Place to Work. Najważniejszym osiągnięciem każdej organizacji są zadowoleni pracownicy, dlatego jest to szczególnie wyróżnienie dla każdego pracodawcy. Certyfikat ten jest następstwem badania poziomu satysfakcji wśród zatrudnionych.

Great Place to Work jest światowym autorytetem w dziedzinie kultury organizacyjnej, doświadczeń pracowników i zachowań przywódczych, które w udowodniony sposób przyczyniają się do wzrostu przychodów, utrzymania pracowników i zwiększenia innowacyjności.

Wyjątkowość certyfikacji Great Place to Work polega na tym, że to jedyne oficjalne wyróżnienie przyznawane na podstawie głosu samych pracowników na temat kultury organizacyjnej ich firmy. Posiadanie tej prestiżowej nagrody jest jednoznaczne z przynależnością Fraikin Polska do grona najlepszych miejsc pracy w Polsce.

,,Jestem bardzo dumna, że wspólnie tworzymy wyjątkowe miejsce pracy, oparte na fundamentalnych wartościach takich jak zaufanie, wiarygodność, szacunek, duma i koleżeństwo. Certyfikacja Great Place to Work to nasz wspólny sukces, za który serdecznie wszystkim dziękuję. W tegorocznym badaniu szczególnie cieszy ogromne zaangażowanie oraz bardzo duża frekwencja: 91,85%, która przekłada się na 99,8% poziomu wiarygodności odpowiedzi. Brawo!” – Dyrektor HR Fraikin Polska, Dorota Borowiecka.

O certyfikacji Great Place to Work

Certyfikacja Great Place to Work® jest najbardziej rozpoznawalnym wyróżnieniem dla „pracodawcy z wyboru”, do  którego aspirują  firmy. Jest to  jedyne wyróżnienie oparte w całości na tym, co pracownicy mówią  o swoich  doświadczeniach w miejscu pracy.  A konkretnie, czy konsekwentnie swoje miejsce pracy widzą jako takie, w którym relacje oparte są na zaufaniu. Certyfikat Great Place to Work® jest uznawany na całym świecie zarówno przez pracowników, jak i pracodawców. Służy jako globalny benchmark przy identyfikowaniu i docenianiu wyjątkowych doświadczeń pracowników. Każdego roku ponad 10 OOO firm w 60 krajach ubiega się o certyfikat Great Place to Work®.

O Great Place to Work®

Great Place to Work® jest światowym autorytetem w dziedzinie kultury miejsca pracy. Od 1992 roku Instytut przeprowadził badania ankietowe z udziałem ponad 100 milionów pracowników na całym świecie. Dzięki tak pokaźnej bazie danych i pogłębionym analizom Great Place to Work® zdefiniował, co leży u podstaw świetnego miejsca pracy: jest to zaufanie. Za pomocą sprawdzonej metodologii Great Place to Work® pomaga organizacjom mierzyć kulturę firmy, rozwijać zaufanie w organizacji i osiągać lepsze wyniki biznesowe. Dzięki programom certyfikacji i bogatym danym benchmarkowym co roku Great Place to Work® wyróżnia wybitne miejsca pracy i tworzy listy najlepszych miejsc pracy: krajowe, regionalne oraz listę światową. Wszystkie działania są napędzane przez misję budowania lepszego świata poprzez wspieranie każdej organizacji w tym, aby stała się świetnym miejscem pracy dla Wszystkich (For All™).

Źródło: www.greatplacetowork.pl , www.greatplacetowork.pl/certyfikowane-firmy-2/fraikin-polska