Praca

Szukamy utalentowanych i pracowitych osób, aby wzmocnić naszą obsługę klienta oraz zespół zajmujący się sprzedażą.

Dlaczego Fraikin Polska to dobre miejsce do pracy

  • miła atmosfera
  • pełna entuzjazmu i przedsiębiorcza kadra
  • wysokiej klasy szkolenia
  • pakiety świadczeń socjalnych

Aktualnie Poszukujemy

Fraikin jest jest liderem w wynajmie i zarządzaniu pojazdami ciężarowymi, które pozwalają klientom zwiększać swoją efektywność przy minimalizowaniu zasobów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy.

Fraikin dokłada wszelkich starań w celu ochrony prywatności kandydatów biorących udział w procesie rekrutacji oraz stosuje wszelkie środki zmierzające do ochrony danych osobowych Kandydatów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej

Pracownik Serwisu Agregatów Chłodniczych SERWIS MECHANICZNY W BŁONIU

Duży serwis samochodów ciężarowych i naczep zatrudni wykwalifikowanego pracownika na stanowisko serwisanta agregatów chłodniczych (nawiewowych i eutektycznych).

Pracownik Serwisu Agregatów Chłodniczych

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska – podstawowe zadania:

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji agregatów w serwisie i u klienta
  • weryfikacja i naprawa agregatów chłodniczych (nawiewowych i eutektycznych)
  • montaż instalacji chłodniczych na zabudowach pojazdów dostawczych
  • przeglądy techniczne
  • usuwanie bieżących awarii, nieszczelności i utylizacja czynników

Oczekujemy:

  • posiadania uprawnień dopuszczających do wykonywania zawodu
  • znajomości budowy i działania agregatów chłodniczych na pojazdach
  • samodzielności w działaniu
  • ukończonych kursów  F-gazy

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie
  • work-life balance
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
Dołącz do nas!

Kariera

Duże znaczenie mają dla nas osoby, które kreatywnie podchodzą do każdego zadania. Cenimy pracowników wysoce zorganizowanych, potrafiących pracować zespołowo w międzynarodowym środowisku, a jednocześnie samodzielnych w rozwiązywaniu napotkanych problemów.

Dbamy o to, aby praca dała nie tylko satysfakcję, ale również możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach. Nie zapominamy o doskonaleniu wiedzy i kwalifikacji naszych pracowników, inwestując w specjalistyczne szkolenia i kursy językowe. Pamiętamy przy tym o czasie na odpoczynek, który urozmaicamy kartą Multisport.