Praca

Szukamy utalentowanych i pracowitych osób, aby wzmocnić naszą obsługę klienta oraz zespół zajmujący się sprzedażą.

Dlaczego Fraikin Polska to dobre miejsce do pracy

  • miła atmosfera
  • pełna entuzjazmu i przedsiębiorcza kadra
  • wysokiej klasy szkolenia
  • pakiety świadczeń socjalnych

Fraikin jest liderem w wynajmie i zarządzaniu pojazdami specjalistycznymi, które pozwalają Klientom zwiększać swoją efektywność przy minimalizowaniu zasobów. Jesteśmy liderem na rynku i zatrudniamy najlepszych!
Nasz zespół to ludzie, którzy tworzą ambitne środowisko pracy i kreatywnie podchodzą do każdego zadania. Cenimy pracowników wysoce zorganizowanych, potrafiących pracować zespołowo w międzynarodowym środowisku, a jednocześnie samodzielnych w rozwiązywaniu problemów.

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to w zamian zapewnimy Ci stabilne miejsce pracy oraz indywidualnie dobraną ścieżkę rozwoju. Dbamy o to, aby praca dawała naszym pracownikom satysfakcję, dlatego inwestujemy w ich rozwój.
Nie zapominamy też o tzw. zasadzie „work life balance”; wiemy, że nasi pracownicy mają szereg ciekawych pasji, dlatego nasza organizacja mocno wspiera w ich realizacji.

Aktualnie Poszukujemy

Fraikin jest jest liderem w wynajmie i zarządzaniu pojazdami ciężarowymi, które pozwalają klientom zwiększać swoją efektywność przy minimalizowaniu zasobów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy.

Fraikin dokłada wszelkich starań w celu ochrony prywatności kandydatów biorących udział w procesie rekrutacji oraz stosuje wszelkie środki zmierzające do ochrony danych osobowych Kandydatów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej

Pracownik Serwisu Agregatów Chłodniczych SERWIS MECHANICZNY W BŁONIU

Duży serwis samochodów ciężarowych i naczep zatrudni wykwalifikowanego pracownika na stanowisko serwisanta agregatów chłodniczych (nawiewowych i eutektycznych).

Pracownik Serwisu Agregatów Chłodniczych

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska – podstawowe zadania:

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji agregatów w serwisie i u klienta
  • weryfikacja i naprawa agregatów chłodniczych (nawiewowych i eutektycznych)
  • montaż instalacji chłodniczych na zabudowach pojazdów dostawczych
  • przeglądy techniczne
  • usuwanie bieżących awarii, nieszczelności i utylizacja czynników

Oczekujemy:

  • posiadania uprawnień dopuszczających do wykonywania zawodu
  • znajomości budowy i działania agregatów chłodniczych na pojazdach
  • samodzielności w działaniu
  • ukończonych kursów  F-gazy

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie
  • work-life balance
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
DOŁĄCZ DO NAS!

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w formularzu poniżej i przesłanych dokumentach aplikacyjnych będzie Fraikin Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, a jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę – wówczas również w celach rekrutacji przyszłych. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Podanie przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych szerszego zakresu danych osobowych niż niezbędne do udziału w procesie rekrutacji/wymagane Kodeksem pracy – np. w postaci zdjęcia w CV, rozumiemy jako zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z rekrutacją.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie prawa przysługują Ci na gruncie RODO w związku z rekrutacją, znajdziesz tu: Polityka przetwarzania danych w celach rekrutacji

Jeśli nie znalazłeś interesującej Ciebie oferty pracy, prześlij nam aktualne CV wypełniając poniższy formularz, zaś w polu „komentarz” wskaż stanowisko oraz dział, w którym chciałabyś/chciałbyś pracować.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w poniższym formularzu i przesłanych dokumentach aplikacyjnych będzie Fraikin Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji przyszłych. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Podanie przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych szerszego zakresu danych osobowych niż niezbędne do udziału w procesie rekrutacji/wymagane Kodeksem pracy – np. w postaci zdjęcia w CV, rozumiemy jako zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z rekrutacjami przyszłymi.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie prawa przysługują Ci na gruncie RODO w związku z rekrutacją, znajdziesz tu: Polityka przetwarzania danych w celach rekrutacji