Praca

Szukamy utalentowanych i pracowitych osób, aby wzmocnić naszą obsługę klienta oraz zespół zajmujący się sprzedażą.

Dlaczego Fraikin Polska to dobre miejsce do pracy

  • miła atmosfera
  • pełna entuzjazmu i przedsiębiorcza kadra
  • wysokiej klasy szkolenia
  • pakiety świadczeń socjalnych

Fraikin jest liderem w wynajmie i zarządzaniu pojazdami specjalistycznymi, które pozwalają Klientom zwiększać swoją efektywność przy minimalizowaniu zasobów. Jesteśmy liderem na rynku i zatrudniamy najlepszych!
Nasz zespół to ludzie, którzy tworzą ambitne środowisko pracy i kreatywnie podchodzą do każdego zadania. Cenimy pracowników wysoce zorganizowanych, potrafiących pracować zespołowo w międzynarodowym środowisku, a jednocześnie samodzielnych w rozwiązywaniu problemów.

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to w zamian zapewnimy Ci stabilne miejsce pracy oraz indywidualnie dobraną ścieżkę rozwoju. Dbamy o to, aby praca dawała naszym pracownikom satysfakcję, dlatego inwestujemy w ich rozwój.
Nie zapominamy też o tzw. zasadzie „work life balance” – wiemy, że nasi pracownicy mają szereg ciekawych pasji, dlatego nasza organizacja mocno wspiera w ich realizacji.

Aktualnie Poszukujemy

Więcej

Asystent/-tka w dziale finansowym (Student) Finanse

Opis stanowiska:

    • Księgowanie faktur zakupowych,
    • Przygotowywanie zestawień,
    • Księgowanie dokumentów pracowniczych w systemie księgowym
    • Pomoc w innych pracach zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Oferujemy elastyczny czas pracy dopasowany do zajęć na uczelni.

Zapewniamy wsparcie oraz bardzo zgrany i pomocny zespół.

    Dołącz do nas!

    Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w formularzu poniżej i przesłanych dokumentach aplikacyjnych będzie Fraikin Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, a jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę – wówczas również w celach rekrutacji przyszłych. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Podanie przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych szerszego zakresu danych osobowych niż niezbędne do udziału w procesie rekrutacji/wymagane Kodeksem pracy – np. w postaci zdjęcia w CV, rozumiemy jako zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z rekrutacją.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie prawa przysługują Ci na gruncie RODO w związku z rekrutacją, znajdziesz tu: Polityka przetwarzania danych w celach rekrutacji

    Dziękujemy za wypełnienie formularza. Niebawem skontaktuje się z Państwem nasz handlowiec, w celu ustalenia szczegółów zapytania.

    Więcej

    Młodsza księgowa/Młodszy księgowy Finanse

      • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
      • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
      • Prowadzenie kontroli rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
      • Rozliczanie i księgowanie wydatków pracowniczych
      • Pomoc przy sporządzaniu deklaracji VAT

    Wymagania:

      • Minimum 1 rok doświadczenia w na podobnym stanowisku
      • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • Praktyczna i teoretyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
      • Umiejętności analityczne
      • Terminowość i dokładność
      • Znajomość programu Ms Excel  w stopniu min. średniozaawansowanym

      Więcej

      Koordynator ds. administracji serwisu Administracja-Serwis

        • Dekretowanie dokumentów dotyczących napraw pojazdów
        • Wprowadzenie danych do systemów informatycznych
        • Przygotowanie analiz i zestawień kosztów
        • Utrzymywanie bezpośrednio dobrych relacji z Klientami i dostawcami usług w zakresie swoich obowiązków służbowych oraz udzielanie wymaganej informacji
        • Współpraca z organami administracji państwowej i samorządowej oraz dostawcami usług serwisowych, w tym firmami leasingowymi, w zakresie wymogów eksploatacji pojazdów
        • Współpraca z innymi Działami Spółki mająca na celu realizację zadań i obowiązków
        • Koordynacja działań serwisowych w celu zapewnienie realizacji napraw i przeglądów oraz bieżącej obsługi floty pojazdów
        • Obsługa zgłoszeń serwisowych
        • Bieżące bieżąca obsługa systemów w celu dokumentowania prowadzonych działań

      Wymagania:

        • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excell – poziom średniozaawansowany)
        • Prawo jazdy kat. B
        • Mile widzane doswiadczenie na podobnym stanowisku
        • Umiejętność pracy w zespole
        • Komunikatywność, asertywność.
        • Odpowiedzialność, skuteczność i rzetelność w działaniu
        • Mile widziane doświadczenie w branży samochodów użytkowych lub zainteresowanie motoryzacją.

          KARIERA

          Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam aktualne CV wypełniając poniższy formularz, zaś w polu „komentarz” napis wskaż stanowisko oraz dział, w którym chciałbyś pracować.

          Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w poniższym formularzu i przesłanych dokumentach aplikacyjnych będzie Fraikin Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji przyszłych. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

          Podanie przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych szerszego zakresu danych osobowych niż niezbędne do udziału w procesie rekrutacji/wymagane Kodeksem pracy – np. w postaci zdjęcia w CV, rozumiemy jako zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z rekrutacjami przyszłymi.

          Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

          Więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie prawa przysługują Ci na gruncie RODO w związku z rekrutacją, znajdziesz tu: Polityka przetwarzania danych w celach rekrutacji