Fraikin & Jamal-Ice – wynajem długoterminowy

  • 23/03/23
  • 1 min

W ostatnich dniach, w ramach wynajmu długoterminowego, przekazaliśmy firmie Jamal-Ice właścicielowi platformy do zamawiania lodu Iceorder.pl– specjaliście w produkcji i dystrybucji lodu, a także tworzeniu rzeźb i większych konstrukcji lodowych – pojazdy marki Mercedes Sprinter 315CDI.

Fraikin & Jamal-Ice

To auta mieszczące 6 europalet w zabudowie chłodniczej z wydajnym agregatem marki Zanotti Z380. Na życzenie Klienta, we współpracy z firmą Agencja Reklamowa Demo, przygotowaliśmy branding oraz wyposażyliśmy je w indywidualne tablice rejestracyjne.

Jarosław Sułek Business Development Manager:

„Współpracę z firmą Jamal-Ice rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu, przez ten czas zrealizowaliśmy kilkaset transakcji w wynajmie krótkoterminowym. Bogata oferta wynajmu krótkoterminowego, zadowolenie z jakości obsługi oraz dobre relacje biznesowe, zaowocowały podpisaniem 3-letniego kontraktu na nowe spersonalizowane i dostosowane do potrzeb działalności Klienta pojazdy.”

Nowym użytkownikom pojazdów życzymy szerokiej drogi! 🙂

Poznaj ofertę wynajmu długoterminowego
🌐https://lnkd.in/deQ9zDJ
📞 800 889 000

Przeczytaj także

Certyfikat GPTW 2023

FRAIKIN POLSKA KOLEJNY ROK Z CERTYFIKATEM GREAT PLACE TO WORK

Dzisiaj atmosfera w naszej firmie jest wyjątkowa, ponieważ mamy powody do świętowania. Z dumą chcielibyśmy ogłosić, że kolejny rok z rzędu udało nam…
15/11/23
1 min
Cool-Logistics Sp. z o.o. 

Cool-Logistics Sp. z o.o. & Fraikin Polska

Oferowana przez nas usługa wynajmu długoterminowego obejmuje obsługę 360°. Co to właściwie oznacza?
30/10/23
1 min
Hakowce Stora

Pojazdy specjalistyczne od Fraikin Polska

Nowe hakowce na podwoziu MAN TGL z normą spalin EURO6 przekazaliśmy Klientowi działającym w sektorze biogospodarki. Urządzenia hakowe marki #Skibicki…
22/09/23
1 min