Kampanie społeczne – badania profilaktyczne

  • 08/12/22
  • 1 min

W ramach ruchu promującego zwiększenie świadomości zdrowotnej oraz włączając się do kampanii społecznych ,,Różowy Październik” i ,,Movember” zorganizowaliśmy szereg inicjatyw wspierających zadbanie o zdrowie swoje i naszych bliskich.

Kampanie społeczne – badania profilaktyczne

Dzięki współpracy z uPacjenta w dniach 6-7.12.2022 przeprowadzono wśród naszych pracowników badania profilaktyczne z krwi. Zainteresowani mogli przystąpić do pobrania w dwóch lokalizacjach,  w siedzibie naszej firmy na Cybernetyki oraz w Błoniu. Badania zawarte w realizowanych pakietach onkologicznych pomocne są przy podejrzeniu choroby nowotworowej, służą także do monitorowania skuteczności leczenia oraz nawrotów choroby. 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w realizację projektów.  Pamiętajmy, że w większości przypadków zachorowań kluczowe jest jak najszybsze wykrycie choroby. Badajmy się regularnie. 

Przeczytaj także

Certyfikat GPTW 2023

FRAIKIN POLSKA KOLEJNY ROK Z CERTYFIKATEM GREAT PLACE TO WORK

Dzisiaj atmosfera w naszej firmie jest wyjątkowa, ponieważ mamy powody do świętowania. Z dumą chcielibyśmy ogłosić, że kolejny rok z rzędu udało nam…
15/11/23
1 min
Cool-Logistics Sp. z o.o. 

Cool-Logistics Sp. z o.o. & Fraikin Polska

Oferowana przez nas usługa wynajmu długoterminowego obejmuje obsługę 360°. Co to właściwie oznacza?
30/10/23
1 min
Hakowce Stora

Pojazdy specjalistyczne od Fraikin Polska

Nowe hakowce na podwoziu MAN TGL z normą spalin EURO6 przekazaliśmy Klientowi działającym w sektorze biogospodarki. Urządzenia hakowe marki #Skibicki…
22/09/23
1 min