BTP

Pojazdy dedykowane branży budowlanej

Jesteś profesjonalistą w dziedzinie budownictwa, sieci, ekspertem od dróg, robót drogowych, transportu materiałów, urbanistyki? Lokalnym rzemieślnikiem czy dużą firmą międzynarodową? Potrzebujesz pojazdów dostosowanych do swojej działalności?

W firmie Fraikin znajdziesz szeroki wachlarz odpowiednich pojazdów: kosze podnośnikowe, wywrotki dwustronne i trójstronne, dźwigi samochodowe itp. Znajdziesz również sprzęt dostosowany do potrzeb, specjalistyczne zespoły utrzymania ruchu, mechaniczne i hydrauliczne oraz usługi cyfrowe, aby optymalizować wydajność swojej floty.

Transport budowlany: pojazdy użytkowe do zadań specjalnych

A gdybyś zwiększył wydajność? Udostępniamy pojazdy i sprzęt dostosowany do potrzeb, aby poprawiać osiągi, ale także optymalizować bezpieczeństwo i wydajność.

Jako ekspert w dziedzinie wielu specjalności oraz wielu marek, dla floty pojazdów profesjonalnych, proponujemy:

  • pojazdy specjalne, takie jak hakowce
  • sprzęt dostosowany do potrzeb proponowany przez doświadczonych specjalistów. Nasi eksperci doskonale znają możliwości podwozi i wyposażenia, aby oferować najlepsze kombinacje i zwiększać ładowność, przyczepność itp. Jesteśmy również świadomi wpływu każdego elementu wyposażenia na podwozie i środowisko pracy (nadmierny ciężar, bezpieczeństwo, brak wyważenia pojazdu, niedozwolone kombinacje itp.).
  • Wynajem krótko-, średnio- lub długoterminowy: do dyspozycji są konkretne pojazdy w zależności od dynamiki Twojej działalności.

Pojazdy użytkowe dla branży budowlanej

Wybierz z szerokiej oferty Fraikin pojazdy, które dołączą do Twojej floty.
Jeżeli potrzebujesz konkretnych koszy podnośnikowych, kontenerów dwukierunkowych, wywrotek dwustronnych i trójstronnych, dźwigów samochodowych, możesz liczyć na nasze wsparcie i wybór najlepszego rozwiązania dotyczącego wynajmu.

Poids Lourd Multibenne à Chaîne
Dostępne tylko do wynajmu długoterminowego

Samochody ciężarowe z wieloma skrzyniami z mechanizmem łańcuchowym

Poids Lourds Plateau / Plateau-Grue
Dostępne tylko do wynajmu długoterminowego

Samochody ciężarowe z platformą/platforma-żuraw

Fraikin jako partner branży budowlanej

Jesteś lokalnym podmiotem z branży budowlanej, firmą międzynarodową? Niezależnie od wielkości Twojej floty lub Twoich potrzeb, zaproponujemy wynajem idealny do prowadzonej przez Ciebie działalności.

Usługi dla wszystkich firm z branży budowlanej

Nasza usługa wynajmu dotyczy wszystkich podmiotów z branży budowlanej, od lokalnych do krajowych, małychlub bardzodużychflot, krótkiegośredniego lub długiego okresu.

Specjaliści wsłuchujący się w potrzeby Klienta

Pasją naszych ekspertów jest konfigurowanie! Pojazdy wyposażone w haki holownicze, uchwyty słupów, uchwyty drabin, skrzynie z PCV, skrzynie na kątowniki, uchwyty na pachołki itp. Opowiedz nam o swoim problemie, a oni znajdą rozwiązanie!

Zawsze zgodne z normami bezpieczeństwa!

Obsługa ciężarówki podczas podnoszenia/opuszczania nie ma już żadnych tajemnic dla naszych zespołów.