Dumbster

Pojazdy przystosowane do branży związanej z ochroną środowiska

Jesteś architektem krajobrazu, ekspertem w zakresie gospodarki wodnej i odpadami, zagospodarowania i pielęgnacji terenów zielonych itp.: masz wymagający zawód, a czasami działasz w trudnych warunkach, w sytuacji awaryjnej, aby przywrócić usługi w przypadku awarii, nieprawidłowości, zdarzenia zewnętrznego? Dlatego musisz polegać na niezawodnym i dostępnym sprzęcie.

Oferujemy w ramach wynajmu całą gamę pojazdów całkowicie dostosowanych do Twojej działalności: wywrotki, ciężarówki do czyszczenia hydraulicznego, śmieciarki itp.

Każdy ma swoje potrzeby, dla każdego istnieje odpowiedni pojazd

Nie wszystkie zawody związane ze środowiskiem są takie same. Aby pomóc Ci na co dzień, oferujemy spersonalizowane usługi i pojazdy, które będą dostosowane do specyfiki Twojej branży:

  • szeroki wybór pojazdów wielu marek, aby towarzyszyć Ci podczas interwencji,
  • konfiguracje dopasowane do potrzeb realizowane przez naszych specjalistów obejmujące na przykład wyposażenie pojazdów w haki holownicze, uchwyty słupów, uchwyty drabin, skrzynie z PCV, uchwyty na pachołki itp.,
  • oferty wynajmu krótko-, średnio- lub długoterminowego oraz cały panel powiązanych usług w celu optymalizacji zarządzania administracyjnego, postępowania w przypadkach losowych, serwisowania i wydajności pojazdów itp.,
  • Całodobowe assistance, aby móc chronić Twój biznes

Odpowiedni pojazd dla każdego sektora

Wybierz swój model z naszej szerokiej gamy pojazdów!
Twój zawód wymaga specjalnych pojazdów, takich jak wywrotki, ciężarówki do czyszczenia hydraulicznego, śmieciarki.
W naszej ofercie znajdują się pojazdy dostosowane do Twojej działalności, które możemy wspólnie skonfigurować, aby zapewnić flotę całkowicie dopasowaną do potrzeb Twojej działalności.

benn utility vehicle
Dostępne tylko do wynajmu długoterminowego

Pojazd użytkowy ze skrzynią

aerial work vehicle
Dostępne tylko do wynajmu długoterminowego

Pojazd użytkowy z koszem podnośnikowym

hooklift utility vehicle
Dostępne tylko do wynajmu długoterminowego

Pojazd użytkowy hakowiec

Fraikin w służbie wszystkich branż związanych ze środowiskiem

Niezależnie od dziedziny Twojej specjalizacji w branży związanejześrodowiskiem, dysponujemy pojazdami dostosowanymi do Twojej działalności

Zarządzanie terenami zielonymi

Wynajem wszelkiego rodzaju pojazdów specjalistycznych: z koszami podnośnikowymi, wywrotek, zamiatarek itp.

Zarządzanie sieciami (wodociągowymi, kanalizacyjnymi)

Aby lepiej zarządzać sieciami wodociągowymi lub kanalizacyjnymi, możesz wynająć nasze samochody z pompami, urządzeniami do czyszczenia kanalizacji itp.

Gospodarka odpadami

Ciężarówka z klapą tylną, ciężarówka hakowiec z dźwigiem lub bez, śmieciarki itp. Dzięki nam Twoja flota pojazdów poradzi sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

Telekomunikacja

Do układania światłowodu, 5G, do naprawy sieci elektrycznej itp. Nasze pojazdy z koszami podnośnikowymi będą towarzyszyć Ci na co dzień w Twojej działalności.