assistance Fraikin

Nasze usługi usprawnią prowadzony przez Ciebie biznes

Skorzystaj z naszych usług, aby rozwijać swoją działalność, ułatwiać prowadzenie biznesu i z łatwością wzmacniać cele CSR, podczas gdy my zajmujemy się administracyjnym, prawnym i operacyjnym zarządzaniem Twoją flotą.

Usługi związane z każdą formułą wynajmu

Znajdź formułę wynajmu dostosowaną do Twoich potrzeb i związane z nią usługi, które będą dla Ciebie przydatne.

 • LLD

  Oferta wynajmu pojazdów z opcją "all inclusive"

  Podczas gdy Ty koncentrujesz się na swojej działalności, my zajmujemy się Twoją flotą: umowy na okres do 72 miesięcy, pojazdy dopasowane do wszystkich sektorów działalności

 • CDMD

  Wynajmij pojazd na krótki lub średni okres, aby uzyskać więcej swobody

  Borykasz się ze szczytem aktywności lub Twój pojazd jest unieruchomiony? Aby szybko i sprawnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby, mamy ofertę, której potrzebujesz: umowy na okres od 1 dnia do 11 miesięcy, proste i szybkie procedury wynajmu, możliwość użytkowania pojazdów na terenie całej Unii Europejskiej.

   

 • Insurance

  Ubezpieczenie i likwidacja szkody w ramach wynajmu

  Aby umożliwić Ci spokojną jazdę, wszystkie wynajmowane przez nas pojazdy objęte zostały ubezpieczeniem OC i AC. W przypadku wynajmów krótko- i średnioterminowych dajemy Ci możliwość wykupu zniesienia udziału własnego w szkodzie.

 • My SmartFleet

  My Smart Fleet, telematyka według firmy Fraikin

  Wszystkim, którzy chcą zoptymalizować wydajność swojej floty odpowiadamy: telematyka pokładowa! Nasza usługa telematyczna pod klucz ujęta w My Smart Fleet to cyfrowe, proste i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zbierać w czasie rzeczywistym wszystkie dane niezbędne do optymalnego użytkowania pojazdów.

 • Fraikin - You drive we care

  Strefa Użytkownika

  Dzięki Strefie Użytkownika, Klient jest w stałym kontakcie z naszym serwisem technicznym, otrzymuje najnowsze wiadomości branżowe, uzyskuje dostęp do materiałów informacyjnych i porad technicznych oraz aktualnych cenników serwisowych.

Olivier Couderc

W coraz bardziej złożonym kontekście mobilności subskrypcja usług Fraikin oznacza pewność korzystania z narzędzi zwiększających wydajność, jakość usług, bezpieczeństwo i odpowiedzialność

Olivier Couderc
Kierownik działu transformacji energetycznej – Fraikin

To Ty zadajesz pytania!

Naszą wiedzę zasilają wieloletnie doświadczenia u boku naszych klientów. Rozumiemy Twoje wyzwania i mamy precyzyjne odpowiedzi, aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie utrzymania Twojej działalności, zagwarantowania przestrzegania zobowiązań i zmniejszenia Twojego śladu ekologicznego.

Nasze odpowiedzi na Twoje pytania o usługi dodatkowe Fraikin.

 

Jak mogę obniżyć rachunek za paliwo?

Aby zmniejszyć zużycie paliwa, możesz śledzić zużycie za pomocą naszego rozwiązania telematycznego My Smart Fleet.

 

Jak dążyć do bardziej ekologicznej mobilności?

W firmie Fraikin dokładamy wszelkich starań, aby wspierać Cię w transformacji energetycznej. Dlatego oferujemy liczne pojazdy wykorzystujące energie alternatywne, które pomogą sprostać wyzwaniom ekologicznym i ekonomicznym. Możemy również przeprowadzić audyt Twojej floty, aby ocenić Twoje potrzeby w tym zakresie.

 

Nie mam czasu na zarządzanie flotą, co proponujecie?

Naszym ofertom wynajmu towarzyszy możliwość przejęcia całości zarządzania Twoją flotą. Zajmujemy się zadaniami administracyjnymi, zapewniamy przeglądy i obsługę serwisową oraz gwarantujemy zgodność pojazdów z przepisami. Krótko mówiąc, zajmujemy się wszystkim!

 

A jeżeli zerwie się pasek klinowy?

Nie panikuj, jest to objęte opcją Full Service! Skontaktuj się z z naszą Infolinią Assistance i zgłoś, a my zapewnimy samochód zastępczy na czas unieruchomienia, aby nie zakłócać Twojej działalności.

Nasze dostępne pojazdy dostawcze i ciężarowe

Skomponuj swoją flotę pojazdów z szerokiej gamy dostępnych modeli.
A jeśli nie możesz znaleźć pojazdu przemysłowego, użytkowego lub komercyjnego, który spełnia Twoje wymagania, skonfigurujemy go wspólnie.

Poids Lourd Multibenne à Chaîne
Dostępne tylko do wynajmu długoterminowego

Samochody ciężarowe z wieloma skrzyniami z mechanizmem łańcuchowym

Road It

Najnowsze wiadomości

Tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze wiadomości rynkowe!