Santé

Zdrowie: rozwiązania w zakresie transportu specjalnego

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się ochroną zdrowia, prowadzisz aptekę, jesteś pracownikiem służby zdrowia czy przewoźnikiem specjalizującym się w produktach zdrowotnych, możemy zaoferować Ci pojazdy dopasowane do Twojej działalności.

Potrzebujesz pojazdów specjalistycznych, przeznaczonych do transportu osób o ograniczonej sprawności ruchowej oraz produktów wrażliwych na temperaturę (produkty biomedyczne, krew, osocze, próbki, szczepionki itp.)? Mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Firma Fraikin zapewnia nie tylko dostęp do specjalistycznych pojazdów dostosowanych do prowadzonej działalności, lecz także do całodobowej organizacji gwarantującej wysoki poziom usług i bezpieczeństwa.

Rozwiązania w zakresie optymalizacji usług transportu medycznego

Wybierając naszą ofertę wynajmu długoterminowego, skorzystasz z wielu wyłącznych usług, które pozwolą zoptymalizować Twoją działalność w zakresie transportu medycznego.

Nawet w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia

W przypadku unieruchomienia zapewniamy pojazd zastępczy. Brak przerw w ciągłości Twojej działalności!

Telematyka wliczona w cenę

Korzystasz z pakietu telematycznego MY SMART FLEET ujętego w Twojej ofercie wynajmu długoterminowego masz dostęp do wizualizacji wszystkich danych swoich pojazdów.

Twoja działalność, nasze usługi dostosowane do Twoich potrzeb

Poznaj usługi w 100% dostosowane do wszystkich podmiotów działających w sektorze zdrowia:

Pojazdy specjalne

Znajdź pojazd, który spełni Twoje oczekiwania: karetki pogotowia, transport dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, busy itp.

Technologia chłodnicza

Odkryj pojazdy wyposażone w przystosowane technologie chłodnicze: mono- i multitemperaturowe, do transportu produktów wrażliwych na temperaturę od -30 do +25°C.

Całodobowa pomoc

Skorzystaj z naszej całodobowego assistance w razie awarii lub usterki pojazdu.

Możliwość personalizacji

Skorzystaj z niestandardowych konfiguracji pojazdów.

Gama dostosowana do Twoich potrzeb

Firma Fraikin oferuje flotę karetek oraz specjalne urządzenia, dzięki którym każdy pojazd jest gotowy do działania o każdej porze dnia i nocy.

W branży, w której przerwy w pracy są niemożliwe, firma Fraikin dokłada wszelkich starań, aby spełnić wszystkie wymagania Klientów działających w sektorze medycznym.

Usługi, które Ci odpowiadają

Chcesz rozwinąć działalność związaną z transportem ciągłym i dystrybucją? Poznaj nasze usługi zaprojektowane z myślą o Tobie. 

FULL SERVICE LEASE
  • Finansowanie i ubezpieczenie
  • Inspekcje techniczne
  • Serwis opon
  • Obsługa szkód
  • Reklama zewnętrzna
ZARZĄDZANIE FLOTĄ
  • Geolokalizacja
  • Inspekcje techniczne
  • Analiza odbytych tras
  • Rozliczenia, raporting oraz call center 24/7