Career

Praca

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą usług wynajmu pojazdów dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych, a także pionierem w dziedzinie inteligentnych oraz innowacyjnych rozwiązań zarządzania flotą.

Misją naszej firmy jest dostarczanie niezbędnych rozwiązań, które umożliwią naszym Partnerom Biznesowym znaczącą poprawę ogólnego wskaźnika wydajności floty oraz pomogą w skupieniu się na zasadniczej działalności.

Dzięki swojej długiej historii, globalnemu zasięgowi i lojalnym Pracownikom jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.

Nasz zespół to ludzie, którzy tworzą wspaniałe i ambitne miejsce pracy. Cenimy zaangażowanie, kreatywność i samodzielność w działaniu. Wiemy, że sukces Pracownika a to sukces firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić jak najlepsze środowisko do wzrostu i rozwoju kompetencji.

Fraikin Polska to miejsce, w którym rozwiniesz swój potencjał i osiągniesz ambitne cele zawodowe.

Co nas wyróżnia?

Wiedza i doświadczenie

Pracownicy Fraikin są naszym najcenniejszym kapitałem. Jesteśmy miejscem pracy dla ludzi, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności i poszerzać swoje horyzonty. W naszej Akademii Fraikin podnosimy kompetencje i wiedzę naszych pracowników oferując szkolenia specjalistyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Z nami rozwiniesz swój potencjał!

Zespół i kultura pracy

Nasi pracownicy stanowią zgrany i zaangażowany zespół Ekspertów. Podstawą naszej współpracy jest partnerstwo. Łączymy profesjonalne podejście, zaangażowanie i wiedzę. Motywujemy się, wspieramy i wspólnie podejmujemy różnych projektów.  Dzięki naszym wartościom tworzymy atmosferę zaufania, odpowiedzialności i kreatywności. Wiemy, że satysfakcja z wykonywania pracy przekłada się na satysfakcję Klientów firmy.

Jesteśmy wspaniałym miejscem pracy!

Fraikin Polska zostało wyróżnione certyfikatem Great Place To Work®. Gratyfikacja ta wyróżnia pracodawców, których kultura pracy została doceniona przez Pracowników i opiera się na takich wartościach jak: wiarygodność, szacunek, uczciwość, duma oraz koleżeństwo.

 

Znajdź idealne miejsce pracy dla siebie!

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w formularzu poniżej i przesłanych dokumentach aplikacyjnych będzie Fraikin Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, a jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę – wówczas również w celach rekrutacji przyszłych. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Podanie przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych szerszego zakresu danych osobowych niż niezbędne do udziału w procesie rekrutacji/wymagane Kodeksem pracy – np. w postaci zdjęcia w CV, rozumiemy jako zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z rekrutacją.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie prawa przysługują Ci na gruncie RODO w związku z rekrutacją, znajdziesz tu: Polityka przetwarzania danych w celach rekrutacji 

Wyślij swoje CV na adres: praca@fraikin.com

Nasze aktualne oferty pracy

Jeśli nie znalazłeś interesującej oferty pracy, Prześlij nam swoje CV na adres praca@fraikin.com, a my uwzględnimy je w przyszłych rekrutacjach.

Specjalista ds. Wynajmu Krótkoterminowego

AGENT DS. WYNAJMU SAMOCHODÓW

Lokalizacja : BŁONIE/k.WARSZAWY

Koordynator ds. zarządzania flotą i serwisem

KOORDYNATOR DZIAŁU SERWISU

Lokalizacja : WARSZAWA

mechanik

MECHANIK SAMOCHODOWY

Lokalizacja : BŁONIE /k. WARSZAWY

Za co Pracownicy cenią Fraikin?

Logo - monogram-blue-on-white
Jolanta Małek
Analityk ds. Treasury

„za możliwość rozwoju zawodowego i osobistego oraz za możliwość rozwoju swoich pasji.”

Logo - monogram-blue-on-white
Piotr Kępka
Kierownik Biura Obsługi Klienta

„Praca w Fraikin daje szansę na ciągły rozwój oraz pozyskiwanie wiedzy technicznej jak również rozwój kompetencji miękkich jak np. współpracy w grupie z przedstawicielami różnych struktur o różnych standardach pracy i często odmiennych celach.
Docenia się moje zaangażowanie i umiejętność nieszablonowego rozwiązywania licznych problematycznych sytuacji i napraw.”