Solutions

Indywidualne potrzeby wymagają zastosowania dedykowanych rozwiązań

Szukasz usługi wynajmu pojazdów która dokładnie spełni potrzeby Twojej branży? Niezależnie od tego, czy zajmujesz się żywnością, ochroną zdrowia, budownictwem, logistyką, handlem lub dystrybucją i niezależnie od tego, jaki jest Twój zawód, stworzyliśmy rozwiązania w zakresie mobilności dostosowane do Twoich wyzwań.

Nasza wiedza w służbie Twoich potrzeb

Naszym celem jest zapewnianie pomocy w optymalizacji Twojej działalności poprzez zajęcie się wszystkimi kwestiami związanymi z mobilnością. W tym celu udostępniamy:

 • Szeroką gamę pojazdów użytkowych wielu marek,
 • Ofertę „pojazdów specjalnych” dla bardzo konkretnych potrzeb branżowych: pojazdy opancerzone, karetki pogotowia, pojazdy do cateringu lotniczego itp.,
 • Pakiet usług dostosowanych do Twojej branży.

Wybierając Fraikin, wynajmujesz nie tylko pojazdy. Optymalizujesz swoją działalność dzięki wydajniejszej i lepiej dostosowanej flocie pojazdów.

Korzystasz również z dostępu do modułu telematycznego dla wszystkich pojazdów 2,8 t i więcej (z wyłączeniem naczep).

Twoja branża, nasza wiedza

Niezależnie od sektora działalności, oferujemy pojazdy, usługi i wsparcie, których potrzebujesz.

 • Transport

  Bądź wszędzie, na czas i bez niespodzianek

  Wiemy jak ważna w Twojej działalności jest rzetelność i terminowość. Właśnie dlatego zapewniamy Ci pojazdy i opcjonalne usługi w zakresie telematyki i zarządzanie trasami. W ten sposób pomożemy uefektywnić Twój obieg logistyczny, zużycie paliwa i ślad ekologiczny.

 • BTP

  Pojazdy dedykowane branży budowlanej

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wybór pojazdów użytkowych wraz z wyposażeniem dopasowanym do każdej branży: wysokość robocza, ładowność, zasięg żurawia, sposób napędu pojazdu, klapy do asfaltu itp.

 • Dumbster

  Pojazdy przystosowane do branży związanej z ochroną środowiska

  Dla firm działających w branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej wybraliśmy szeroką gamę pojazdów dostosowanych do takiej działalności: pojazdy suche, pojazdy hydrauliczne i pojazdy specjalne, takie jak wywrotki, samochody asenizacyjne, śmieciarki, samochody do czyszczenia kanalizacji itp.

 • Refrigired Renault Trucks

  Produkty spożywcze: zarówno żywność świeża, jak i mrożona, przewożona bez opóźnień

  Niezależnie od tego, czy jesteś restauratorem, dostawcą gastronomii, , firmą fast food lub cateringową, hurtownikiem czy gminnym ośrodkiem pomocy społecznej, transport chłodniczy jest częścią Twojej codzienności. Aby jak najlepiej zapewnić zimny łańcuch dostaw, Fraikin oferuje pojazdy chłodnicze spełniające wszelkie normy. Wszystkie nasze pojazdy są ponadto wyposażone w rozwiązania telematyczne do śledzenia temperatury w czasie rzeczywistym.

 • Retail

  Od małych sklepów do wielkich marek

  Potrzebujesz zoptymalizować transporty swoich towarów jako podmiot działający w handlu detalicznym lub duża marka dystrybucyjna? Wzmocnij swoją działalność dzięki naszym ofertom wynajmu pojazdów dostawczych lub chłodniczych.

 • Collectivities

  Podmioty publiczne: pojazdy dla branży komunalnej

  Ochrona, sprzątanie i utrzymanie terenów zielonych, dróg i terenów publicznych, a także dostawa do obiektów publicznych dotyczy nas wszystkich i ma na nas wpływ.

  Dlatego też dla samorządów i podmiotów świadczących usługi publiczne mamy oferty dostosowane do potrzeb, doradztwo i rozwiązania pozwalające na zmianę floty na bardziej ekologiczną i dostosowanie się do różnych przepisów.

 • Santé

  Zdrowie: rozwiązania w zakresie transportu specjalnego

  Posiadanie pojazdów odpowiednich do przewozu osób w warunkach maksymalnego bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy. Oferujemy komplet rozwiązań dostosowanych dla firm z branży ochrony zdrowia: pojazdy specjalne przeznaczone do transportu produktów wrażliwych na ciepło oraz całodobowa organizacja gwarantująca wysoki poziom obsługi i bezpieczeństwa. Odkryj naszą gamę pojazdów sanitarnych i do transportu osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Odpowiedni pojazd dla każdego sektora

Niezależnie od Twoich potrzeb i sektora działalności, wykorzystamy całą naszą wiedzę i energię w znalezieniu najlepszego pojazdu i określeniu rozwiązania wynajmu, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Road It

Najnowsze wiadomości