Retail

Od małych sklepów do wielkich marek

Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą detalicznym, niezależnym handlowcem czy siecią handlową, potrzebujesz jeździć wszędzie, w mieście, w strefach podmiejskich i na wsi, aby prowadzić dystrybucję swoich produktów.

Prowadząc biznes tracisz czas na problemy związane z parkowaniem, niedoborem kierowców i serwisowaniem pojazdów, który wolałbyś poświęcić na swoją działalność podstawową? Mamy na to rozwiązania!

Twoja bezproblemowa mobilność

Naszą wiedzę zasila wieloletnie doświadczenie zebrane we współpracy z markami detalicznymi i dystrybucyjnymi każdej wielkości. Rozumiemy wyzwania z jakimi przychodzi Ci się mierzyć i mamy precyzyjne odpowiedzi, aby sprostać wszystkim potrzebom w zakresie utrzymania Twojej działalności i zagwarantowania przestrzegania terminów.

Nasze odpowiedzi na pytania dotyczące wsparcia firmy Fraikin.

Kto jest odpowiedzialny za zarządzanie pojazdami?

Nasz dział operacyjny zajmie się wszystkim. Korzystasz z pomocy rozmówcy, który doradza i nadzoruje obsługę serwisową, zarządzanie administracyjne i zgodność z przepisami wszystkich wynajmowanych pojazdów.

Niespodziewane zdarzenie? Skorzystaj z naszej całodobowej Infolinii Asisstance, która pomoże Ci szybko znaleźć rozwiązanie.

Nasze pojazdy dostępne dla handlu i dystrybucji

Skomponuj swoją flotę wybierając z naszej szerokiej gamy pojazdów.
Jeżeli potrzebujesz samochodu dostawczego, lekkiego lub ciężkiego, który spełnia bardzo konkretne wymagania, skonfigurujemy go wspólnie.

Zoptymalizuj swoje usługi dystrybucyjne

Wybierając naszą ofertę wynajmu długoterminowego skorzystasz z wielu dedykowanych opcji, które pozwolą zoptymalizować Twoje usługi w zakresie dystrybucji i dostaw.
To właśnie wartość dodana w ofercie Fraikin!

Pojazd zawsze dostępny

W oczekiwaniu na udostępnienie nowego pojazdu, wypożyczymy Ci pojazd o zbliżonej specyfikacji technicznej.

Nawet w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia

W przypadku unieruchomienia zapewniamy pojazd zastępczy. Brak przerw w ciągłości Twojej działalności!

Telematyka

Opcjonalna usługa programu telematycznego My Smart Fleet By Fraikin ujęta w ofercie wynajmu długoterminowego daje dostęp do wizualizacji wszystkich danych Twoich pojazdów.

Road It

Najnowsze wiadomości

Tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze wiadomości rynkowe!