Transport

Bądź wszędzie, na czas i bez niespodzianek

Priorytetem dla Ciebie, jako przewoźnika lokalnego, krajowego lub międzynarodowego jest terminowość i najlepsze warunki transportu towarów przy równoczesnej optymalizacji kosztów.

Nasze oferty wynajmu samochodów dostawczych i ciężarowych stworzono właśnie po to, aby gwarantować satysfakcję Twoich Klientów dzięki niezawodnemu, reaktywnemu i pragmatycznemu wsparciu Twojej floty.

Rozwiązania zapewniające dostawy na czas!

Nasze usługi zrodziły się z Twoich potrzeb. Całe doświadczenie, które zgromadziliśmy u boku podmiotów z sektora transportu i logistyki, pozwala nam dziś udzielać odpowiedzi dostosowanych do indywidualnych potrzeb:

 

Kto jest odpowiedzialny za zarządzanie moją flotą?

W firmie Fraikin masz zawsze do czynienia z jednym rozmówcą. To on towarzyszy Ci w określeniu odpowiedniej formuły wynajmu i wymaganego poziomu obsługi.

 

Jak dostosować pojazdy do moich potrzeb?

Nasze nadwozia i sprzęt dostosują się do wszystkich Twoich działań! Najpierw przedstawiamy katalog standardowych planów skonfigurowanych przez producentów. Następnie dostosowujemy je do Twoich potrzeb. Paleta? Specjalne podwozie do dużych obciążeń? Agregat chłodniczy? Do Ciebie należy decyzja.

 

Mam szczyt aktywności, czy możecie mi pomóc?

W przypadku potrzeb chwilowych lub sezonowych możemy bez problemu uzupełnić Twoją flotę pojazdami na wynajem krótko- lub średnioterminowy.

Pojazdy lekkie, dostawcze lub samochody ciężarowe — mamy wszystko czego potrzebujesz, aby utrzymać prawidłowy przepływ dystrybucji.

 

Jak wyglądają przeglądy i obsługa serwisowa?

Nasza flota podlega cyklicznym przeglądom wykonywanym przez Inspektorów Technicznych, do których zadań należy również usuwanie drobnych usterek w trakcie wizyty u Klienta.

A jeżeli któryś z wynajętych przez Ciebie samochodów ciężarowych lub pojazdów użytkowych jest unieruchomiony, zapewniamy Ci samochód zastępczy, aby zapewnić ciągłość Twojej działalności!

Nasze pojazdy dostępne dla płynnego transportu i logistyki

Skomponuj swoją flotę w oparciu o naszą szeroką gamę pojazdów.
A jeśli nie możesz znaleźć pojazdu dostawczego, chłodniczego lub ciężarowego, który spełnia Twoje wymagania, skonfigurujemy go wspólnie.

  

Zoptymalizuj swoje usługi transportowe i logistyczne

Wybierając naszą ofertę wynajmu długoterminowego skorzystasz z wielu dedykowanych opcji, które pozwolą zoptymalizować Twoje usługi w zakresie transportu i logistyki dostaw.

To właśnie wartość dodana w ofercie Fraikin!

Pojazd zawsze dostępny

W oczekiwaniu na udostępnienie nowego pojazdu, wypożyczymy Ci pojazd o zbliżonej specyfikacji technicznej.

Nawet w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia

W przypadku unieruchomienia zapewniamy pojazd zastępczy. Brak przerw w ciągłości Twojej działalności!

Telematyka

Opcjonalna usługa programu telematycznego My Smart Fleet By Fraikin ujęta w ofercie wynajmu długoterminowego daje dostęp do wizualizacji wszystkich danych Twoich pojazdów.

Road It

Najnowsze wiadomości

Tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze wiadomości rynkowe!